ShiftDelete.Net'te Olan ve Yaşananlar

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Entrika, şiddet, ikili oyunlar, melek kılığında şeytanlar ve dahası ... ?

Çocukken amerikan yapımı dizilerden esinlenmiş adeta bu dünya hatta dizilerdeki durumdan daha vahim bir tablo var ne yazık ki...

Reaksiyon puanı
5,172
Furkan sdn ile tamamen bağını kesti. Kendisi ile 2,3 hafta önce konuşmuştuk. Forum developer adlı kişi ile hiçbir bağlantısı olmadığını söylemişti.

Kendisinin şuan bikaç blog projesi var ve onlarla ilgileniyor. Ki bu blogların içerikleride ne sdndeki içeriklerle bağlantılı nede forumdaki içeriklerle...

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Furkan sdn ile tamamen bağını kesti. Kendisi ile 2,3 hafta önce konuşmuştuk. Forum developer adlı kişi ile hiçbir bağlantısı olmadığını söylemişti.

Kendisinin şuan bikaç blog projesi var ve onlarla ilgileniyor. Ki bu blogların içerikleride ne sdndeki içeriklerle bağlantılı nede forumdaki içeriklerle...
hayata geçirdiğinde bilgilendirisen sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzun Zamandir Yoktum ve Foruma Ne Zaman Gelsem Furkan Kardesimin Mutlaka Konu Basliklarindan Birinde Bir Girdisi Olurdu. Sorup Sorustutarak Buraya Geldim ki Yazik Cok Yazik Etmisler Furkanima.

Hersey Bir Cirpida Nasil Sifirlanabiliyor Buna Anlam Veremiyorum.
SDN Icin Gununun Neredeyse Tamamini Sarfeden ve Istikrariyla Herseyi Ortada Olan Biri
Neden Bunca Zamandir Kuyusunu Kazmadida SDN'nin Ilerlemesi Icin Caba Sarfetti.
Eksikliklere Bir Gunah Kecisi Lazimmis Anlasilan Fakat Bu Kabullenilebilir Birsey Degil.
Boylesi Kolay Bir Sekilde Furkan'i Aramizdan Almaniz Cok Ama Cok Uzucu.

@Hakkı Alkan Herzaman Foruma Kulagini Sagir Ettin Etmeyede Devam Ettigini Goruyorum. Daha Ne Kadar Forum Uyelerinin Fikirlerine Goruslerine Sirtini Donerek Devam Edeceksin. Bilmedigimiz Birsey Varsa Gelip Bizi Aydinlatin. Diri Diri Birini Gomdugunuz Dusuncesiyle Uyelerinizi Ciddiye Almadiginiz Dusuncesiyle Basbasa Birakmayin.
hakikaten serkan incinin (ki kendisinden zerre haz etmem) inci capsi bırakması gibi artık öyle bir site yok

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Olaylar olduğunda forumda aktif değildim. by efsane'nin nasıl birisi olduğunu da bilmiyorum ama SDN yönetiminin by efsane ile yollarını ayırma gerekçesi beni tatmin etmedi açıkçası.
Şirketler ve yöneticilerin yaptığı veya alt kademe çalışanlarının şirket imajını bozmaması için gerekli tedbiri alır ve sizinle işimiz olmaz deme lüksüne sahip şahsi kurumlardır, hırsız hırsızlığına utanmaz ama mağdur olan genelde suçludur.) =

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Şirketler ve yöneticilerin yaptığı veya alt kademe çalışanlarının şirket imajını bozmaması için gerekli tedbiri alır ve sizinle işimiz olmaz deme lüksüne sahip şahsi kurumlardır, hırsız hırsızlığına utanmaz ama mağdur olan genelde suçludur.) =
Kurduğun cümle o kadar devrik ve kural dışı ki, üç kere okumama rağmen hiç bir şey anlayamadım... ?

Reaksiyon puanı
5,172
"Hırsız hırsızlığına utanmaz ama mağdur olan genelde suçludur" Ne alaka Allah aşkına... Ortada bir hırsızlık olsa, suçlu madur olan yani evi soyulan mı olacak?

3 5 havalı cümle kurayım derken batırıyorsunuz.

Bu arada ortada bir hırsızlık durumuda bulunmamaktadır bunuda belirtmek isterim.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
ortada çamur atma var küçük bir sürtüşme olmuş bunun dışında bişey yok kimse kimseye davalık değil,kavgalı değil zaman içinde uzlaşılır.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Kimse Yanlis Anlamasin Hicbirseyden Sikayetci Degilim.
Kendime Ait Olan Sitemimi Belirtmistim.
Tek Sikayetim Forumun Eskisi Gibi Hizli Islememesinden Dolayi ki Nedeni Belli.
Gerisi Halledilecek Asilabilecek Konular.

Yasanan Kizilca Kiyamete ve Harcanan Kisi veya Kisilere Verilen Destek ve Güven Mesajlarina Ragmen
SDN ve SDNForum'un Söz Sahibi Kisi ve Kisilerin Bizleri Takmadigi Dusuncesinin Dogmasi Dolayisiyla;

Su Dakikadan Sonra Ne Konusulursa Konusulsun, Ne Dusunulurse Dusunulsun,
Olani Biteni Degistiremedigimiz Gibi Ne Gideni Geri Getirebiliriz
Ne de Bu Yeni Olusumu (Kimseyi Begenmedigim Elestirdigim Falan Yok ) Degistirebiliriz.
Emektar Üyelerden Gelip Fikrini Belirtecekler Disinda
Artik Bu Konuyu Hortlatmanin Tekrar Tekrar Kötü Olaylarin Dibini Kazimanin Bir Anlam Ifade Etmedigini Dusunuyorum.

Iyi Forumlar ...