ShiftDelete.Net Telegram Grubu Açıldı!

Bu konuyu okuyanlar

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Birkaç hafta öncesinden çalışmalarına başladığımız ShiftDelete.Net telegram grubu açıldı!

logo.png
Telegram Nedir?

Telegram, WhatsApp gibi benzeri mesajlaşma uygulamalarına alternatif karantina sayesinde daha çok kullanılmaya başlanan bir mesajlaşma uygulamasıdır. İçerisinde gruplar, kanallar, tartışma kanalları ve bireysel sohbetler yer alıyor. Telegram'ı diğer mesajlaşma platformlarından ayıran belirgin özelliklerinden bir tanesi de numaranızla kayıt olmanıza rağmen kullanıcı adınız ile de başka kullanıcıları bulma ve mesaj gönderme özelliğini barındırmasıdır.

6ba1ae4a205b8d5b554ae800ec6aab9f.png
Biz de ShiftDelete.Net ekibi olarak bir Telegram grubu kurduk ve bir tane de tartışma grubu ekleyerek topluluk alanı oluşturduk. ShiftDelete.Net'in Instagram ve Facebook profillerinde gönderi olarak Telegram grubunu açtığımızı birkaç gün öncesinde duyurmuştuk. Şu an birçok kişi kendi öğrendikleri bilgileri paylaşıyor ve sohbet ediyor. Siz de eğer katılmak isterseniz buraya tıklayarak ücretsiz bir şekilde ister bilgisayar üzerinden isterseniz de mobil cihazlarınız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızı davet etmek için ise t.me/sdnkoyu adresini paylaşmanız yeterli olacaktır.

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Sırf SDN için indiriyorum Telegramı bakalım nasıl olacak

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Hiç gerek olmayan bir grup muhabbet burada da yapılır discord dada iki side var ücüncü artık muhabeti bozar.
Merhaba, az önce deneyimledim Telegram kanalını. Sohbet grubu gibi değil. Katılımcılar var ancak mesajları sadece SDN admini gönderiyor. Haber, video ve anket paylaşımı için kullanılacak sanırım.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Merhaba, az önce deneyimledim Telegram kanalını. Sohbet grubu gibi değil. Katılımcılar var ancak mesajları sadece SDN admini gönderiyor. Haber, video ve anket paylaşımı için kullanılacak sanırım.
Haber kanalı ise SDN haberlerini göndermesi güzel yoksa muhabet kanalına pek sıcak bakmıyorum forum dururken

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Haber kanalı ise SDN haberlerini göndermesi güzel yoksa muhabet kanalına pek sıcak bakmıyorum forum dururken
Aslında sohbet bölümü de var ama ben sadece haber kısmında takılıyorum. Kişi arzusuna bırakılmış bir nevi

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Şimdiye kadarki kullanımlarım sonucu fikrim şu ki. Telegram grubu gerçekten güzel olmuş. İsteğe bağlı sohbet de edebiliyorsunuz sadece SDN Haberlerini de görebiliyorsunuz. Foruma da büyük katkısı oluyor çünkü sürekli sorulan cevabı belli şu x fiyata en iyi telefon gibi sorular hızlıca cevaplanıp çözüme kavuşturuluyor. Forumda konu kirliliği azalıyor bu sayede.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
işin komik yanı orada soru cevap alınıyorsa buraya yani foruma gerek yok kapatalım toptan telegrama gidelim.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
işin komik yanı orada soru cevap alınıyorsa buraya yani foruma gerek yok kapatalım toptan telegrama gidelim.

Oradaki insanlara burada soru sormak yasak diyemeyiz, şu an için 1000’e yakın kişiden söz ediyoruz. Ahmet’e katılıyorum, forumdaki önemli soru ve konuların kalitesi artacaktır.

Forum amaç ve mantalitesi ayrı, Telegram ayrı. Her ikisi de ShiftDelete.Net çatısı altında. Forumun değer kaybettiği bir durum da olmayacaktır.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Mesajları SDN admini göndermiyor,

Oradaki insanlara burada soru sormak yasak diyemeyiz, şu an için 1000’e yakın kişiden söz ediyoruz. Ahmet’e katılıyoruz, forumdaki önemli soru ve konuların kalitesi artacaktır.

Forum amaç ve mantalitesi ayrı, Telegram ayrı. Her ikisi de ShiftDelete.Net çatısı altında. Forumun değer kaybettiği bir durum da olmayacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oradaki insanlara burada soru sormak yasak diyemeyiz, şu an için 1000’e yakın kişiden söz ediyoruz. Ahmet’e katılıyoruz, forumdaki önemli soru ve konuların kalitesi artacaktır.

[/QUOTE]
Kaç defa yazdım sildim ileride görürüz foruma katkısımı mı var zararı mı var.

Son mesajlar