ShiftDelete.Net Instagram saldırısına uğruyor

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
Geçtiğimiz gün Hakkı Alkan'ın çektiği videoyu izleyenler Instagram mafyasından haberdardır. İzlemeyenler için ise özetle bir grup Instagram'dan ShiftDelete.Net bağlantılı insanların hesaplarını kapatıyor. Hakkı Alkan'ın annesinin hesabı ve Furkan'ın hesabını kapattılar. Şimdi ise başka bir hesabı taklit ettiği gerekçesiyle benim hesabım da kapandı. Giriş yapmaya çalışırken doğrulama kodu istedikten sonra 24 saat geçtikten sonra değerlendirmenin sonuçlanacağı yazdı. Gerçekten moralim çok bozuk🥺😔

Usain

Efendiler yarın Cumhuriyet'i ilan edeceğiz
Yönetici
Moderatör
Geçtiğimiz gün Hakkı Alkan'ın çektiği videoyu izleyenler Instagram mafyasından haberdardır. İzlemeyenler için ise özetle bir grup Instagram'dan ShiftDelete.Net bağlantılı insanların hesaplarını kapatıyor. Hakkı Alkan'ın annesinin hesabı ve Furkan'ın hesabını kapattılar. Şimdi ise başka bir hesabı taklit ettiği gerekçesiyle benim hesabım da kapandı. Giriş yapmaya çalışırken doğrulama kodu istedikten sonra 24 saat geçtikten sonra değerlendirmenin sonuçlanacağı yazdı. Gerçekten moralim çok bozuk🥺😔
Sıradan insanlar olsanız geri alamazdınız da işin içinde H.Alkan olunca geri alırsınız merak etmeyin. :)
Nedir bu SDN'nin hackerlardan çektiği be...

Usain

Efendiler yarın Cumhuriyet'i ilan edeceğiz
Yönetici
Moderatör
Sıradan insan olsa da geri alabilir yeterki fake hesap veya başkasını taklit etmeyen bir hesap olsun , instagram kimseye torpil geçmez :)
Bilemiyorum. Geçen günlerde bir arkadaşım geri alamayınca yeni hesap açmak zorunda kaldı. Ama durum farklı. O çift faktörlü doğrulamayı bile açmamış...

ThorJ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun
İçerik Ekibi
Bir dakika, bir şeyi anlamadım.
Hesapları nasıl kapatıyorlar?
Ele geçirerek mi?

ThorJ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun
İçerik Ekibi
Screenshot_2020-09-11-11-56-50-729_com.instagram.android.jpg

Furkanın profil fotoğrafı gitmiş.

• Beğen
Reactions: STB