Shiftdelete ilaç gibi geldi

Bu konuyu okuyanlar

ΜΐЯЯo®

Profesör
sizin yaptığıız daha komik ve bu forumun iq'sunu düşürmekten başka bi faydanız yok gibi burda mağdurluğumu söylemişken siz hala beğenmiyorsanız git diyorsunuz biraz büyüyün
boş boş konuşmayın crack ile ilgli konu açmışsınız konunuz kapatılmış yönetim kötü diyorsunuz acaba siz mi forumu IQ sunu düşürüyorsunuz?

Yasin Koçak 23

Öğrenci
boş boş konuşmayın crack ile ilgli konu açmışsınız konunuz kapatılmış yönetim kötü diyorsunuz acaba siz mi forumu IQ sunu düşürüyorsunuz?
ciddi misin? bak anlatıyorum tekrar kafanda bir şey var onu çalıştır tamam mı?
ben rdr2 kırılı diye konu açtım ama konuda hiçbir şekilde link yok veya site adı hiç bir şey yok sadece crackwatch var o da oyun kırıldı mı eğer kırıldıysa kaç günde kırılmış olduğu yazıyor ki crack'e girmez.
konunun saçma olduğu kısım ise aynı konu benden sonra açıldığında yine aynı şekilde olup o kouya moderatörlerin vey yöneticileridnde mesaj yazmasıydı ve herhangi bir konu kapatılma durumu olmamasıydı.
bunu oku kim boş yapıyor anlarsın

ΜΐЯЯo®

Profesör
ciddi misin? bak anlatıyorum tekrar kafanda bir şey var onu çalıştır tamam mı?
ben rdr2 kırılı diye konu açtım ama konuda hiçbir şekilde link yok veya site adı hiç bir şey yok sadece crackwatch var o da oyun kırıldı mı eğer kırıldıysa kaç günde kırılmış olduğu yazıyor ki crack'e girmez.
konunun saçma olduğu kısım ise aynı konu benden sonra açıldığında yine aynı şekilde olup o kouya moderatörlerin vey yöneticileridnde mesaj yazmasıydı ve herhangi bir konu kapatılma durumu olmamasıydı.
bunu oku kim boş yapıyor anlarsın
Tamam konuyu anladimda o kafamdaki sey gayet iyi çalışıyor normal adam gibi konuşsan iyi olacaktı

SDN Son Haberler