ShifDelete.Net (SDN) Bağımlılık yaptı diyenler :)

Bu konuyu okuyanlar

SiberWorm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar eskiden pcye girdiğimde ilk olarak faceye girerdim.Faceyi kapadım artık ShiftDelete.Net çıktı (kendi açımdan süper oldu valla :D)Programlama ve birçok şey adına bilgi öğrendim.Ortamı Süper Allah Yolumuzu Açık Etsin :)

Sizinde yaptıysa eğer kurtulma imkanınız yok haberiniz olsun :)

(Bu konu daha çok yeniler içindir eskiler zaten buraları zaten biliyodur :D )

ibr52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende önceden travian forumda takılıyordum,araya yaz girdi.sonra birden soğdum nedense.kaç aydır girdiğim filan yok

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Benimde öyle face sıkıcı geliyor burdaki ortam güzel.

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
bende önceden travian forumda takılıyordum,araya yaz girdi.sonra birden soğdum nedense.kaç aydır girdiğim filan yok

ben de travian forumda takılıyodum. sonra forum hacklenip 1 ay kapatılınca buraya başladım. bağımlılık yaptı resmen:D

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
:D slogan dikkat bağımlılık yapar olarak değiştirilmeli...

eskibirkullanici

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
dile kolay 3-4 yıldır siteyi tekip edebildiğim her an takip ediyorum

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Benimde vaktimin çoğu burda geçiyor , şu forumdaki son konularla ilgili rss beslemesi var mı diye konu açmıştım cevaplanmadı ama onu da bir halledebilirsem süper olacak.Belki de admine özel mesaj yazmalıyım bilmiyorum.. :)

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
donanımhaber ve burayı takip ediyorum.Ama son zamanlarda sdni daha çok takip etmeye başladım.Komik resimler ve videolar ve konu dışı oldukça güzel bu forumun...

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Normal etkisini göstermiş, eğer öyle olmasaydı bir doktora görünün derdim. :devil2:

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Ne alaka anlamadım??
Orası teknoloji forumu,eğlence yanı sönük kalıyor.burası biraz daha eğlence odaklı ve çeşitli.Tabi teknolojide için işinde.

erencafe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slogana gerek yok siteniz 10 numra sitenizi gezdim beğendim...

---------- Post added at 20:12 ---------- Previous post was at 20:11 ----------

Ya aslında gezmek lazım gezidkçe ilginç konulara denk gelebiliiyorusunuz. Bazen arayıpta bulmaıdğım şeylere tasadüfen denk geliyorum

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Eskiden daha güzeldi be hacı.

enrooy

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
abi geçen sene bir girdim daha çıkamadım :D

TyC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Nete ulaştığımda ilk işim shiftdelete'ye girmek.

aruchan.blog

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
bende severek takip ediyorum...bir defa girince gerçekten bağımlılık yapıyor:)

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Tek tercih sebebim yöneticiler tarafından seviyenin büyük bir dikkatle organize bir şekilde büyük bir başarıyla tutulabilmesidir. Şöyle düşünün bırakın modları bilmem ne yöneticilerini site sahibinin bile tüm kullanıcılardan özür dileyen bir yapısı var. Kimsenin öyle yok neredeyim gibi egolarını tatmin ettiği yer değil.

Takip ettiğim 2 teknoloji sitesinden biridir. Diğeri Chip Online Tr. Üye değilim yazılarım ziyaretçi adı altında çıkmaktadır.

Neyse kısacası şakadan anlayan herşeye anlamadan zıplamayan kimsenin kimseyi yüksekten görmeyen içeriğiyle de zengin teknoloji sitesi. Bu yapı korunduğu taktirde ömrüm boyunca burada olmaya devam edeceğim.

srtdrk

Asistan
Reaksiyon puanı
3
forumda takılıyorum ama fazla yorum yazdığım söylenemez. hergün anasayfadaki haberleri mutlaka okuyorum.
vazgeçilmez teknoloji haber sitesi,
burayı seviyorum :)

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Teşekkürler arkadaşlar
Gerçekten söylediğiniz gibi burada yöneticilerimiz egolarını tatmin etmek için değil düzeni korumak ve daha da düzenli olmak için çalışıyorlar, her defasında söylerim bir daha söyleyeyim: arka planda sizler için yaptığımız çalışmaları görmenizi gerçekten çok isterdim.

Sitemiz, anasayfasıyla olsun forumuyla olsun bilgi vermek amacıyla ve siz değerli üyelerin internet ortamında hoşça vakit geçirmesi için kendini geliştirmeye, zenginleştirmeye devam edecektir, yeri geldi çok güzel dostluklar kuruldu, sorunlara çözümler üretildi, yeri geldi aşıklar çıktı forumumuzdan teselli verdik yol gösterdik, herkesin fikrini özgürce ifade edebildiği bir platform olmanın haklı gururuyla SDN yönetimi adına hepinize teşekkür ediyorum.

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
2007nin sonlarına doğru tanıştım SDN ile. Bir süre sonrada forumlari okudum ve üye oldum. O zamandan beri buradayım. Değişik bir güç sizi burada tutuyor sürekli girmek istiyorsunuz. Büyü mü ne var forumda :p

Sizler için çok ciddi beyin fırtınaları yapıyoruz arkaplanda. Yenilikler hazırlıyoruz, geliştiriyoruz forumu. Hepsi sizler için. :)

ulass09

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çalıştığım işyerinde internet sınırlı adamlar istedikleri yerlere izin veriyorlar, kandırdım onları bu siteden cnc programı alıyorum die açtırdım :D

msa52

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İşten atılırsam sebebi sensin SDN :)

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
Teşekkürler arkadaşlar
Gerçekten söylediğiniz gibi burada yöneticilerimiz egolarını tatmin etmek için değil düzeni korumak ve daha da düzenli olmak için çalışıyorlar, her defasında söylerim bir daha söyleyeyim: arka planda sizler için yaptığımız çalışmaları görmenizi gerçekten çok isterdim.

Sitemiz, anasayfasıyla olsun forumuyla olsun bilgi vermek amacıyla ve siz değerli üyelerin internet ortamında hoşça vakit geçirmesi için kendini geliştirmeye, zenginleştirmeye devam edecektir, yeri geldi çok güzel dostluklar kuruldu, sorunlara çözümler üretildi, yeri geldi aşıklar çıktı forumumuzdan teselli verdik yol gösterdik, herkesin fikrini özgürce ifade edebildiği bir platform olmanın haklı gururuyla SDN yönetimi adına hepinize teşekkür ediyorum.

2-3 satır daha yazsaydın ağlicaktım:crying: Yaş geldi sanki:)

Sizi Gerçekten seviyoruz yöneticisiyle, üyesiyle, adminiyle, süper mod ile, geliştiricisiyle, editörüyle... herşeyiyle kısacası:mrgreen:

Son mesajlar