Şeytana Benzediği İçin Öldürdüm!

Bu konuyu okuyanlar

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837

Ankara'da Berke Bilge A., sokak ortasında tartıştığı arkadaşı Berkay Kesen'i tabancayla başından vurarak öldürdü. Gözaltına alınan Aslan'ın ifadesinde, 'Onu şeytana benzettim ve bana silah çektiğini gördüm. Bu yüzden onu öldürdüm' dediği öğrenildi.​

Olay, saat 09.30 sıralarında Çankaya ilçesindeki Aydınlar Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, gece birlikte alkol alan Berke Bilge A. ile Berkay Kesen, cadde üzerinde yürürken henüz bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Bu sırada belindeki tabancayı çıkaran Berke Bilge A., Kesen'i başından vurdu. Kesen kanlar içinde yere yığılırken, Berke Bilge A. olay yerinden kaçtı. Silah sesini duyan mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, yaptıkları ilk incelemede Kesen'in hayatını kaybettiğini tespit etti. Bölgede geniş güvenlik önlemi alan polis ekipleri, çevredeki vatandaşın ifadeleri üzerine kaçan Berke Bilge A'nın yakalanması için çalışma başlattı.

1612113445743.png

Kaynak: Hürriyet

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Hapse düşmez bence. Şeytana inanan tonlarca adam var. Gerçek diye serbest bırakırlar.

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,067

Ankara'da Berke Bilge A., sokak ortasında tartıştığı arkadaşı Berkay Kesen'i tabancayla başından vurarak öldürdü. Gözaltına alınan Aslan'ın ifadesinde, 'Onu şeytana benzettim ve bana silah çektiğini gördüm. Bu yüzden onu öldürdüm' dediği öğrenildi.​

Olay, saat 09.30 sıralarında Çankaya ilçesindeki Aydınlar Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, gece birlikte alkol alan Berke Bilge A. ile Berkay Kesen, cadde üzerinde yürürken henüz bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Bu sırada belindeki tabancayı çıkaran Berke Bilge A., Kesen'i başından vurdu. Kesen kanlar içinde yere yığılırken, Berke Bilge A. olay yerinden kaçtı. Silah sesini duyan mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, yaptıkları ilk incelemede Kesen'in hayatını kaybettiğini tespit etti. Bölgede geniş güvenlik önlemi alan polis ekipleri, çevredeki vatandaşın ifadeleri üzerine kaçan Berke Bilge A'nın yakalanması için çalışma başlattı.

Ekli dosyayı görüntüle 137304
Kaynak: Hürriyet
Her gün şeytan görüp te anlıyor sanki

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Ben haber kaynağına göre yazdım düzeltme yapamam. EFI Shell'e iletirsiniz.

Son düzenleyen moderatör:

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,373
Hapse düşmez bence. Şeytana inanan tonlarca adam var. Gerçek diye serbest bırakırlar.
Çok komik bir yorum. Bu silahla öldüren ve turistleri bıçaklayanın alkol veya uyuşturucu madde etkisinde olmadığını bilemeyiz. Şeytan bahanesiyle zaten mahkeme kararından da yırtamaz.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Aslında iki taraf hep kötülükle meşgül olmuşsa ve silahla felan uğraşmışsa onların bir birine ateş açmalarına pek üzülmem.

Alayı mahvolsun da kurtulalım derim.

Ölen adamın öyle silahlı biriyle iletişime geçmesi bence adamın pekte masum olduğunu kanıtlamıyor.

Mesela ben bilsem hangi arkadaşta silah var iletişimi keserim direk. Ne bileyim neden silah taşıyo? Ne yapacağı malum değil bi kere