Şeyma Subaşı'nın da katıldığı tekne partisinde kadın üstünde sushi yediler

Bu konuyu okuyanlar

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Bana göre iğrenç zaten ama bu partiden saatler önce katıldığı doğum günü partisinden 10 kişide koronavirüs çıkmış bir de onun üstüne bu hareket gelince sinirlendim açıkçası kim bilir daha kaç kişiye bulaştı ve onlar nerelere gitti
Onlar zengin Dilara hanım, dolayısıyla korona olsalar bile en kral doktorlara giderler, iyileşirler. Olan hep senin, benim gibi garibana olur. Ne demişler: "Para, para, para. Varlığı bir dert, yokluğu yara.":)

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Onlar zengin Dilara hanım, dolayısıyla korona olsalar bile en kral doktorlara giderler, iyileşirler. Olan hep senin, benim gibi garibana olur. Ne demişler: "Para, para, para. Varlığı bir dert, yokluğu yara.":)
Paran olsa onu korumak için kendini yırtarsın
Biz ise olmayanı korumaya çalışırken elimizdekinin 2 3 katını kaybediyoruz.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Hem doktorum diyorsunuz, hem de gariban!
E siz de seçin birini artık yav. :D

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
yesin kızanlar be iki tarafta mutlu :joycat:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Bugün de mi suşi yemişler?!¡¿

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
çok doğru olan hep bizim gibi garibanlara oluyor :(

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Haklısınız hocam. Kiralık katillerde işin ekmeğinde. Hepsine saygı duymalıyız. Hırsızlara da saygılı olmalıyız. Malum işsizlik tavan. Sabahtan akşama kadar dilenen çocuklarda işin ekmeğindeler. Zaten bu insanlara saygı duymayan kitleler hep problemli. Yeni dünya düzenimiz bu şekil olmalı. +1 destekliyorum
bir katil ile bir hırsız ile bu işi bir tutuyorsun kimsenin malına gasp etmiyor kimseye zarar vermiyor hayır ortada cinsel istismarda yok neden bu tavır senin mantık çok farklı hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tövbe tövbe.İşte milletimizin gittiği yer.Eskiden insanımız biraz edepliydi.Şimdi bunu anlatacak kelime bulamıyorum.
edep ile ne alakası var paylaşan kişi hatalı işini yapan neden suçlu

Arife F`

Asistan
Reaksiyon puanı
200
Iyk iğrenç

Ztn şeyma subaşı da ilginç bir insan, aklım almıyor.

Arife F`

Asistan
Reaksiyon puanı
200
Bana göre iğrenç zaten ama bu partiden saatler önce katıldığı doğum günü partisinden 10 kişide koronavirüs çıkmış bir de onun üstüne bu hareket gelince sinirlendim açıkçası kim bilir daha kaç kişiye bulaştı ve onlar nerelere gitti
Kendisi rahat, takıldığı kişiler de zengindir. Gider en iyi doktora, basar parayı alırlar en iyi tedaviyi. Olan bize oluyor zaten, onlara hayat hoş.

Arife F`

Asistan
Reaksiyon puanı
200
2.Fotoğrafı zihnimden silmek istiyorum
indir.jpeg

M

Murat Burç

SDN Okuru
bir katil ile bir hırsız ile bu işi bir tutuyorsun kimsenin malına gasp etmiyor kimseye zarar vermiyor hayır ortada cinsel istismarda yok neden bu tavır senin mantık çok farklı hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

edep ile ne alakası var paylaşan kişi hatalı işini yapan neden suçlu
İşini yapana sorsan feministtir. Kadının metalaştırılmasına destek çıkıyor.

Ah ah (sinirle, dişlerini sıkarak.) Bunlara izin veren devletin Allah belasını versin.
Bunun yobazlıkla gericilikle alakası yok. Gerekirse benim diyen feministten daha feministim.

Bu adamlar zengin olduğu için tek tük ses çıkarsa çıkar. Gerisi hikaye. Kadının metalaştırılmasının bir numalaralı örneği.
Korona mevzusu ayrı mesele. Fahrettin Efendi sesini çıkartmaz, çıkartamaz bunlara.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sakin ol hocam ÖZGÜR DÜŞÜNCE yok ülkemeizde bak bu iş a veya b yapıyor demiyor lüks yaşam parası var harcıyor virüs var doğru her taraf açık kafeler barlar orası da açık işlem çok basit nasıl kapatıcan ki devlet halkatan yardım istedi demeki bu gibi küresel bir felakkete karşı zor gün parası diye birşey yok muş o zaman piyasa dönmeli zenginler para harcamalı farkrin cebine dolaylı yolda para girsin cok uzun anllatım kısası hocam kapatamazsın sebep ekonomi virüs var yayılıyor aşı işine ağırlık versnler
Ben özgürüm. Fikir özgürlüğümü kimse kısıtlayamaz. Bıktım. Bıktık. İltimastan bıktık.
Kuralsa herkese kural.
Milleti anarşiye zorluyorlar. Millette anarşinin dik alasını uyguluyor.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Parayı veren düdüğü çalabilir, üstünde yemek yiyebilir, düdüğü de yiyebilir. Düdük, düdük olmasaymış ? Sadece çalanda(parayı verende) olamaz kabahat. Bunları takip edenler bile ortağıdır bu rezilliğin.