Sevmediğiniz bir üye var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Su tartışmacı reco banlanmis galiba? Annme kızdı sonra namaz kıldım ondan bir şey bilmiyom
Evet banlandı yine. Duyuru - Uçuşan Üyeler
ds.JPG

Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse güldük eğlendik. Uykum geldi. Bir de eşim Theodora "Kalk bilgisayarın başından" ve "Kaç yaşında Roma imparatorusun ama halen boş boş işlerle uğraşıyorsun. Bilgisayar ile oynuyorsun, sabah akşam!" diye sinirli bir şekilde bağırıyor. 😀😃

Son düzenleme:

_Zaur_

Dekan
zaur çok gıcık geliyo
Sonunda bir kardeşimiz itiraf etti. Açık sözlüsün Teşekkürler kardeşim 😁

Bir tane var insanlıktan nasibini almamış herşeyden yoksun biri hatta engelli bende o kadar değeri yok ki buraya etiketleme zahmetine bile girmeyeceğim troll haysiyetsiz herifin biri başka da yok 😊
Vay bee merakta saklama ipucu versene profil resminde ne var peki?

Rchive

Profesör
Dur daha var @Servous@#PeachCat bu ikili de sevmiyom aralarında bir bağlantı var ama daha çözemedim
Yoksa... Yan hesap mı!?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir tane var insanlıktan nasibini almamış herşeyden yoksun biri hatta engelli bende o kadar değeri yok ki buraya etiketleme zahmetine bile girmeyeceğim troll haysiyetsiz herifin biri başka da yok 😊
Şimdi seni hakaretten raporlarsa ne yapacağız? :p🤣🤣

Fakehero

Profesör
Kimseyi sevmiyorum diyemem.Zira kimseyi şahsen yüz yüze tanımışlığım ya da konuşmuşluğum yok. Beni sevmeyenler varsa da ne üzülürüm ne de gücenirim. Çünkü sevmemelerinin bende hiçbir etkisi olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler

Son mesajlar