Sevmediğiniz bir üye var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_Zaur_

Dekan
Kanıt var mı elinde? Fotoğraf veya video...dur bir dakika 530 yılında onlar bulunmamıştı. 😂 Resmini falan çizdiyseniz altın suyuna sokup çıkaranı kurtulabilirsiniz. Eğer bulamazsanız, iki seçenek var önünüzde, idam ya da Caligula. 😁
Buldum buldum beni idam etmeyiniz.

Al adamın kemiklerine Kola dök eziyyet et. Öbür dünyada kemiklerinin sızlamasını hissedicektir.
Ama benim ismimi verme yaptırdım diye. Görsün şimdi sahte para basmanın cezası nasıl ağır.
İmparatorluk hiçkimseyi affetmez böyle yanlışlarda.

IMG_20201118_010450.jpg

Buldum buldum beni idam etmeyiniz.

Al adamın kemiklerine Kola dök eziyyet et. Öbür dünyada kemiklerinin sızlamasını hissedicektir.
Ama benim ismimi verme yaptırdım diye. Görsün şimdi sahte para basmanın cezası nasıl ağır.
İmparatorluk hiçkimseyi affetmez böyle yanlışlarda.

Ekli dosyayı görüntüle 124571
Şanslısınız kurtuldunuz. Hemen bakkaldan kola alıp gidiyorum o dolandırıcı hainin yanına. 😀
Konumumu da "Dolandırıcı hainin yanına gidiyor" diye değiştirdim. 😁

Uchiha Sasuke

Profesör

Overclocked

Profesör
Yine, yine ve yine.. Kapanan tartışmayı uzatan sizsiniz. Daha üslubu oturmamış, karşısındakine sokak ağzıyla "Lan" olarak hitap eden birisinden çocuk lakabı almak da ayrı bir hadise...
İnsanları aşağılayıcı tavırlarla mesaj yazıyorsun genel olarak. Emin ol bunun sokak ağzından farkı yok. Üstelik tartışmayı başlatan sensin, uzatana laf atıyorsun. :d
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaş geldiği gibi gitmiş :D Daha tartışıyorduk, sen gocunmadan lafını sokacaktın falan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler

Son mesajlar