Şevkat Yerimdar 13. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,167
Reaksiyon puanı
625
Puanları
113
Yaş
23
110820171611328385233_2-41.jpg


Şevkat Yerimdar 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu dizi severler tarafından merakla beklenirken dizinin son bölümünden hemen sonra ekrana geldi. Diziyi yakından takip edenler için hazırlamış olduğumuz bu haberde Şevkat Yerimdar dizisinin yeni gelişmelerini aktarmaya çalışacağız. Şevkat Yerimdar dizisinde bu hafta Esin’in Şevkat’e olan aşkını ilk kez kızların yanında itiraf edeceğini gösterdi. Geçtiğimiz bölümde Şevkat’i kurtarmak için güvenlik güçlerine oyun oynayan Esin, bu kez “Kızlar siz haklısınız, galiba ben Şevkat’i seviyorum” diyecek. Beşik kertmesi durumundan olayı Esin’i kendisinden soğutmaya çalışan Şevkat ise genç kıza bilinçli olarak kötü davranmaya çalışacak. Heyecan dolu sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Şevkat Yerimdar 13. yeni bölüm fragmanı ve son bölümden detayları bu haberimizde inceleyebilirsiniz....

Başrollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon ve Murat Akkoyunlu gibi isimlerin yer aldığı Şevkat Yerimdar dizisi yeni bölümleriye her Cuma akşamı saat 20:00'da FOX TV'de olacak...

ŞEVKAT YERİMDAR 12. BÖLÜM FRAGMANIŞEVKAT YERİMDAR 12. BÖLÜM ÖZETİ

Şevkat Yerimdar dizisinde bu hafta Şevkat ve Esin birbirlerine aşık olduklarını anlamışlardır fakat birbirlerine açılamazlar. Esin onun duygularından emin olmak istemektedir. Şevkat ise rahmetli annesine ölüm döşeğinde verdiği sözü çiğnemeyi kendisine yedirememektedir.

Bu arada Cevdet ve Marika, Şevkat ve Esin’e beşik kertmesi olduklarını artık açıklamaya karar verirler. Fakat olaylar öyle gelişir ki, onlar bunu söyleyemeden Şevkat mahalleden gitmeye karar verir. Ankara’dan kendisini çağıran amcasının yanına gidecektir.

Esin ona duyduğu aşkın karşılıksız olduğunu düşünürken, mahalledeki mülklerin üstüne konmak için sinsi planlarını tıkır tıkır yürüten Bora son adımı atar. Esin’e evlenme teklifi eder. Esin’in aklı da kalbi de Şevkat’tedir ama kırgın ve umutsuzdur.

Şevkat Yerimdar geçtiğimiz hafta ekrana gelen son bölümde ise Şevkat ve Esin esnafların kamera kayıtları sayesinde bebeğin annesinin izini bulur. Fakat bu tehlikeli bir maceraya dönüşür.

Mahalle esnafları ortaklaşa piyango bileti alırlar ve bileti Şevkat’e emanet ederler. Bilete büyük ikramiye vurur fakat bilet kaybolmuştur. Esnaflar Şevkat’ten kuşkulanırlar. Onun yalan söylediğini ve parayı tek başına götürmek istediklerini sanırlar. Gelişen olaylar da bu kuşkuyu artırır. Şevkat’in bir türlü bulamadığı bilet hiç ummadığı bir yerdedir.

Şevkat Yerimdar 13. bölüm fragmanı izleyiciyi heyecanlandırdı! İşte son bölümde yaşananlar - Son Dakika Dizi Haberleri | STAR
 

Son mesajlar

Üst