Dizi Sevilen Dizi The Walking Dead'in Final Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak ? | Tarih Belli Oldu !

Bu konuyu okuyanlar

Irıs von Everec

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,472
Zombi temalı dizileri sevenlerin vazgeçilmezi olan The Walking Dead'in 11. yani final yapılacak sezonunun yayın tarihi belli oldu.

Pandemi sebebiyle yayınlanması geciken 10.sezonun ardından yapımcı, final sezonunun yayın tarihi hakkında bilgiler verdi.

The Walking Dead/11.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Gün/Ay şeklinde kesin bir tarih verilmese de final sezonunun 2021 yazında yayınlanacağı netlik kazandı.

AMC kanalı bu bilgiyi The Walking Dead'in Home Sweet Home isimli bölümünden sonra yayınladığı bir tanıtım filmiyle duyurdu.

Final Sezonunun 24 bölümden oluşacağı da netlik kazandı.

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Ana dizi final yapacak ama Sitcom dizisi ve Rick in filmi çekilecek.Bir kaç film daha çekilecekti de unuttum.Bu çok iyi bir haber böyle bir konseptin final yapıp bitmesi üzerdi.

İhriz

Asistan
Reaksiyon puanı
297
İzlemedim ama zombi temalı bir dizi nasıl bu kadar uzun olabiliyor?
Eğer yanılıyorsam bilgisizliğime verin..

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,511
Bir şeyi gereksiz yere uzatınca, tabii ki bozar. Ama neyse arka sokaklar dizisi gibi çöp değil ya. Mesela uzasa pekte kötü olmaz bence. Her neyse. Her güzel bir şeyin sonu da var.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
En efsane sezon 3. sezondu be hiçbiri onun kadar keyif vermedi bana.
Glenn öldükten sonra hiç keyif vermedi dizi 7. sezonun yarısına kadar izleyip saldım. Sonrasında Carl ve Rick'te ölmüş zaten hani Carl ve Glenn'i anlarım da Rick'i öldürmek nedir la hikaye onun üstüne kurulu zaten.

Irıs von Everec

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,472
Linç yiyebilirim ama Prison Break baştan çok kötü bir dizi.Fanları ayrı bir toxic zaten.
Beğenmemeni anlarım, hatta kötü demeni de anlarım ama çok kötü bi dizi demek imkansız onca saçma dizi varken. Böyle diyen biri ya linç yemek istiyordur ya da dikkat çekmek.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
5. sezondan sonra bırakmıstım ama ilk 3 sezon iyidi 4-5 te yavastan zombi temasından cıkıp insan insana savasmaya başladılar ana sevilen karakterleri yanlıs zamanda öldürdükleri için cok kızmıstım bknz T-Dog,Shane,MarlieDixon,Lori,Vali, Treysee

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Beğenmemeni anlarım, hatta kötü demeni de anlarım ama çok kötü bi dizi demek imkansız onca saçma dizi varken. Böyle diyen biri ya linç yemek istiyordur ya da dikkat çekmek.
O kadar saçma dizi var derken ben diğer dizilere göre değerlendirme yapmadım.Evet Pb den kötü dizilerde var ama bana göre çok kötü bir dizi.Neden linç yiyip dikkat çekmek isteyeyim ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En efsane sezon 3. sezondu be hiçbiri onun kadar keyif vermedi bana.
Glenn öldükten sonra hiç keyif vermedi dizi 7. sezonun yarısına kadar izleyip saldım. Sonrasında Carl ve Rick'te ölmüş zaten hani Carl ve Glenn'i anlarım da Rick'i öldürmek nedir la hikaye onun üstüne kurulu zaten.
Rick ölmedi bu arada diziyi dikkatli izlemeni öneririm.