Sevgilisini 30 Kadınla Aldattı

ErwinSmith

Rektör
Onursal Üye


Sevgilisini 30 Kadınla Aldattı

24 yaşındaki Amy Davenport, sevgilisi Kris Forst'a, "Beni kaç kişiyle aldattın" diye sordu. 30 kadının isminin yazılı olduğu bir liste gelince çok şaşırdı.

İngiltere'de spor eğitmeni erkek arkadaşına "4 yıl içerisinde beni kaç kişiyle aldattın, itiraf edermisin?" diyen 24 yaşındaki kadın 30 kadının isminin yazılı olduğu bir listeyle karşılaşınca şok oldu.

SEVGİLİSİNİN KADIN DÜŞKÜNÜ OLDUĞUNU FARK ETTİ

5 yıl önce oğlunun babası Zach'ten ayrıldıktan kısa bir süre sonra spor salonunda eğitmen Kris Foster'la tanışan Amy, mutlu bir beraberlikleri olduğunu fakat Kris'in kadınlara olan düşkünlüğünü fark ettiğini belirtiyor.

4 YIL BOYUNCA 30 KADINLA ALDATMIŞ

Amy'nin sevgilisi Kris'ten dürüst olmasını isteyip, 4 yıl boyunca kaç kişi ile aldattığını sordu. Bunun üzerine eline gelen 30 kişiden oluşan aldatma listesi ilişkilerinin sonu oldu. Amy bu konu hakkında, "Bir değil iki değil tam 30 kadın. Ona asla bir daha güvenemem" dedi.

Kaynak : http://m.haberler.com/sevgilisini-30-kadinla-aldatti-6504952-haberi/
 

DarKeN

Profesör
Ahaha ne var ki bunda günümüzde facebook leyin sosyal paylaşım çağında herkese, her şeye ulaşmak bu kadar kolayken son derece standart bir rakam 30 kişi şaşılacak bişey yok adam hiç olmazsa dürüst
 

drjacob

Profesör
kızda fena değilmiş :) niye yaptı ki

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kızda fena değilmiş :) niye yaptı ki
 

Halkulvad

Profesör
Ne biliyorsunuz belki adam sevgilimi 30 kişi ile aldatırsam acaba ne tepki verecek diye deney yaptıysa... :D
 

clients

Profesör
şu durumda sevgilisi dedigi kişinin de sevgilisi oldugu süpheli belki hiç birş sevgilisi değil :)
 
Üst