Sevgilisi tarafından satırla darp edilen kadın ne olur tutuklanmasın diye yalvardı !

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ne günlere kaldık ya.

Dün Hatay'da 25 yaşındaki sevgilisi tarafından sokak ortasında satırla kafasına vurularak darp edilen 17 yaşındaki kız şikayetçi olmamış ve bugün adliye önünde ne olur bir defa sarılayım lütfen tutuklamayın diye ağlıyor kendini yerden yere atıyor !!!

Dün haberlerde görmüşünüzdür tavla oynayan adamların yanında bir adam sevgilisini darp ediyor. Dünden beri herkes bu tavla oynayan dayılara saldırıyordu ! Niye müdahale etmediniz neden o adamı gerekirse öldürmediniz diye Ne oldu şimdi ? Müdahale etseler belki Kadir Şeker gibi bu adamlar suçlu olacaktı. Adamın giyinişinden saç seklinden hatta yürüyüşünden belli bazı şeyler. 17 yaşında bir kız neden böyle davranır !

Buda kızın bugün adliye önündeki hali...

Not: Yazık gerçekten yazık. Bu genç kızların serseri sevdası bad boy sevdası nedir :( Sokak ortasında ana avrat sövüyor kafana satırla vuruyor ama halen aşkımda aşkım diye yerden yere atıyor kendini :( Yarın öbürgün haberlerde bir kadın cinayeti daha haberi görürseniz şaşırmayın...

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Olur da çıkarsa öldürmesin diye yapmıştır...

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Elinde satır var arkadaş. Ben olsam ben de saplanırdım yerime. Üstüne şikâyetçi de olunmamış! Bir Kadir Şeker davası daha görebilirmişiz.

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Abim diyor sanki.. vede başında yara fln göremedim ben satırla diyordu.. tersi ile mı vurmuş acaba..Ama abim dese bile yani kardeş kardeşi sokak ortasında ve de satırla döver mi ? Ister Sevgili olsun ister bacı haketmiş hiç sızlanma sende bacı..

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Neyse ki kamu davası denen bir olay var, bu da olmasa kim bilir nasıl tipler aramızda gezecek. Yazık. Bu kızı da alıp bir ruh sağlığı hastanesine falan götürsünler. Psikolojisi normal olan bir insanın vereceği bir karar değil bu.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
olayın iyice incelenmesi gerekir galiba çünkü bu tip olaylarda medyaya yansımayan çok daha farklı şeyler olabiliyor.

CeyhunGoren

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
İzledim bunu hayret verici gerçekten.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
bir anlık öfkedir o. genele bakmak lazım
oradakilere kızıyorduk ama müdahele etmemekte haklılarmış
müdahele edipte ya o adamların birine birşey olsaydı ne olacaktı

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Genelde müdahale edenin başının daha çok yandığı bir ülkeyiz.. defalarca gösterildi haberlerde onların başı nasıl yandı... o yüzden haklılar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Misal Polis o satırcıyi kendine gelsin diye bir tokat patlatsa anında atılır meslekten...

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
bir anlık öfkedir o. genele bakmak lazım
oradakilere kızıyorduk ama müdahele etmemekte haklılarmış
müdahele edipte ya o adamların birine birşey olsaydı ne olacaktı
Bence haksızlar tamam adamı dövmek gerekmiyor ama 4 kişiler biri ayaklanıp yer veriyor biride eline sarsılsa düşürse o satırı oburu adamı yatırsa ney derdin ney fln bir ortayol bulunup konuşulsa olmaz mı yani. Illa onlarda adama girişsinler demiyorum. Konuştursalar ikisini..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bence haksızlar tamam adamı dövmek gerekmiyor ama 4 kişiler biri ayaklanıp yer veriyor biride eline sarsılsa düşürse o satırı oburu adamı yatırsa ney derdin ney fln bir ortayol bulunup konuşulsa olmaz mı yani. Illa onlarda adama girişsinler demiyorum. Konuştursalar ikisini..

Adam konuşulabilecek bir tip mi sence ?

Kıza satırla vurmaya gelirken bile düz yürüyemiyor yamuk yumuk geliyor. Büyük ihtimal haplı o sırada...

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Adam konuşulabilecek bir tip mi sence ?

Kıza satırla vurmaya gelirken bile düz yürüyemiyor yamuk yumuk geliyor. Büyük ihtimal haplı o sırada...
Vallahi ben kayıtsız kalamam "pavarotti şeker" olurdum herhalde:)

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Bu tarz satırlı psikopatların bile alıcısı oluyor da benim gibi eli, yüzü düzgün doktorların alıcısı olmuyorsa kimse bana gelip de adaletten bahsetmesin.

Son mesajlar