Sevgiliniz kapanmanızı isterse kapanır mısınız?

Evleneciğiniz kişi kapan derse ?

• Kullanılan toplam oy
    182

Bu konuyu okuyanlar

elifcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok saçma bi tartışma ama zaten kapanılması gerektiği için kapanmalı kızlar da yanii..

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
kapanması gerekiyor eğer onu seviyorsa çünkü diğer insanlara nasıl göründüğü önemli değil sevdiği insan nasıl gördüğü önemlidir..

samet88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ne oluyor bize hiç kimse başkasının özgürlüğünü karışamaz.
Fakat insanların özgürlüğüne yanlızca Alemlerin Rabbi olan Allah karışabilir. Sonucta Allah kadınların erkekleri tahrik eden ve erkeklerin aklını alan vücut hatlarının kapatmasını emrediyor
Bana göre bir bayanın kocası söylemeden kadın zaten KAPANMAK ZORUNDADIR.Bu durum tartışmasız kesin bir durumdur.
Bir bayan ne kadar kapalı ise bence o derece gizemlidir ve bu bayanlardaki gizemli durum sağlıklı bir aile yapısı için gereklidir. Fakat günümüz bayanlarda böyle bir gizemlilik söz konusu değildir. Sonucta erkeklerde yapılarından kaynaklanan bu gizemliliği bulamadıklarından evlenmek istemiyorlar.
Allah ın selamı üzerimize olsun...

elifcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ne oluyor bize hiç kimse başkasının özgürlüğünü karışamaz.
Fakat insanların özgürlüğüne yanlızca Alemlerin Rabbi olan Allah karışabilir. Sonucta Allah kadınların erkekleri tahrik eden ve erkeklerin aklını alan vücut hatlarının kapatmasını emrediyor
Bana göre bir bayanın kocası söylemeden kadın zaten KAPANMAK ZORUNDADIR.Bu durum tartışmasız kesin bir durumdur.
Bir bayan ne kadar kapalı ise bence o derece gizemlidir ve bu bayanlardaki gizemli durum sağlıklı bir aile yapısı için gereklidir. Fakat günümüz bayanlarda böyle bir gizemlilik söz konusu değildir. Sonucta erkeklerde yapılarından kaynaklanan bu gizemliliği bulamadıklarından evlenmek istemiyorlar.
Allah ın selamı üzerimize olsun...

çok doğru söylüyo, aynen katılıyorum bende

elifcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkes için en iyisi olur zaten kapanmak. hem bayanın kendisi, hem kocası hem de toplum için.

hellbutcher000

Asistan
Reaksiyon puanı
1
asıl kapanması gereken böyle düşünenlerin beyinleri başka hiçbişi değil.

istanbultelekom

Doçent
Reaksiyon puanı
5
:# bende kapanırım :p :p Şaka bir tarafa Kapanmak Eş istede diye Değil, ALLAH(c.c) Emretteği için olmalı yoksa pek bi anlam ifade etmez seninde dediğin gibi kıskanma olayına girer. Ancak Dinimizin Güzel tarafını burda görüyoruz ki İnsanlar Kapandığı zaman Sadece Eşine Özel biri oluyor. bence bu her erkeğin İstediği bir durumdur. Ayrıca Kapalı bir İnsan bazı Kötü durumlardan da kendini korumuş oluyo. Taciz, sözlü sataşma v.s gibi. Ayrıca Bayanları daha Ağır ve Herkes tarafından Saygı duyulan varlıklar haline getirdiğinide Düşünüyorum ;) "Hemen şunu demeyin Kapalı değil Diye Saygı duymuyormusunuz diye?" Hayır Sadece Diğer Art niyetli İnsanlarında Düşüncelerini bu Şekilde etkilediğini Düşünüyorum

Süpersin hocam :)

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Azcık Kapanırım :D tam olarak n'oluyo bu :D

dnr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sevgilimden öyle şey istemem.İçinde varsa zincire vursan yine durmaz.teseddür kar etmez.ipin ucunu biraz gevşek bırakki ne yöne ne kadar gittiğini gör :D

BaRY

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Sevgilimden böyle bişey istemem, istemem yanlış olur, açıksa açık kabullenirim, kapalıysa kapalı kabullenirim, tarzıma uyuşmuyorsa hiç kalp kırmamak için bir ilişkiye girmem.Bana göre başını aç veya kapa demek zorbalıktan başka birşey değil.
Ayrıca bir erkek için kadında dikkat çeken iki nokta vardır, bu iki nokta da boynun altındadır, ben itiraf edeyim, başı açık - kapalı farketmiyor, içgüdüsel olarak bakıyorsun.

Edit:Ankete bakıyorum, ya çok dönme var forumda, ya da kapanmaya meraklı çok erkek üye var.

CZC

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Azcık Kapanırım :D tam olarak n'oluyo bu :D

Altı şişhane, üstü tophane olurum demek galiba..
Hani bahtının arayış rüzgarında savrulan kenar mahalle Madonnalarının tarzı..
Parmaklarındaki 2 YTL lik gümüş yüzükleri kendi aralarındaki "ahret nikahı" saçmalığına alet eden kuşlar ve böcekler gibi..
Başı kapalı ama açıktan daha açık yaşamaktan çekinmeyen, yedikleri her haltı bazı insanlara "bak işte kapalıların hepsi böyle monşer!" dedirtme malzemesi yapan zilliler gibi...

Falan filan...

4ReacTiv

Doçent
Reaksiyon puanı
5
164 kişi oy kullanmış.Bu sitede 164 hanım arkadaş mı var ?? Yoksa erkek arkadaşlar kendi düşüncelerini oylamışlar :)

elifcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle kapanmak lazım. zaten gerekli bişey. sevgilinin veya eşin istemesine de bırakmamalı olayı.

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Eksiklik kolayda bu forumda ne kadar çok kız varmış be vallaha ben hiç yok diye biliyordum:DEh o zaman terbiyesiz konular açarken dikkat edecez.

Gfbercan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tesettur durustur kendını yabancı bakışlardan koruma durusu
Kendını azgın nefısleri tahrık etmekten koruma durusu
Herseyden önemlisi tesettur zorunludur çünkü Hak böyle istiyor.

Allah örtmesini isterken örtmeyen Sevgilisi örtmesini istediği zaman neden örtsün.
(istisnalar hariç ; içinde vardır fakat vesile bekliyordur)
Günümüzde tesettürün kötü yünde kullanıldığını görüyoruz eskiden her tesettürlü namusluimiş
Fakat şimdi zaman ve şartlar değişti

cumali2128

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tesettur durustur kendını yabancı bakışlardan koruma durusu
Kendını azgın nefısleri tahrık etmekten koruma durusu
Herseyden önemlisi tesettur zorunludur çünkü Hak böyle istiyor.

Allah örtmesini isterken örtmeyen Sevgilisi örtmesini istediği zaman neden örtsün.
(istisnalar hariç ; içinde vardır fakat vesile bekliyordur)
Günümüzde tesettürün kötü yünde kullanıldığını görüyoruz eskiden her tesettürlü namusluimiş
Fakat şimdi zaman ve şartlar değişti
kesinlikle katıulıyorum . tamamen haklısın:icon_: