Yardım Sevgilimin annesi aile bilgilerimize erişmiş

Reaksiyon puanı
16
Sanaldan 1.5 seneye yakındır olan bir ilişkim vardı. Bu ilişki sürecinde çok kez, kız arkadaşımın annesi tarafından fake hesaplardan denemeye çalıştı beni. Bugün kız arkadaşım bana, annesinin beni anneannesine anlattığını söyleyip, benim hakkımda soy ağacımıza kadar bulduğuna kanaat getirdim. Konuşmalar şu şekilde ilerledi:
Screenshot_20230328-145210_Instagram~3.jpg

Bu durum beni biraz korkuttu açıkçası, ablamın mesleğine kadar bulmuş. Tahminimce sorgu paneli tarzı yerlerden adımı soyadımı tarayıp bulduğunu düşünüyorum, diğer türlü nasıl bulucak ki?
Sizce başım belaya girer mi? Nasıl bir yol izlemeliyim? İlişkiden uzaklaşmalı mıyım? Tavsiyeleriniz neler?

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Kayinvalide panelci cikti ✌?
saka bir yana yaptigi etik degil mumkunse bunun yanlis oldugunu soyleyip uzaklasmalisin

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
453
Ben olsam konuşup uzaklaşırdım başka mantıklı çare yok gibi

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Sanaldan 1.5 seneye yakındır olan bir ilişkim vardı. Bu ilişki sürecinde çok kez, kız arkadaşımın annesi tarafından fake hesaplardan denemeye çalıştı beni. Bugün kız arkadaşım bana, annesinin beni anneannesine anlattığını söyleyip, benim hakkımda soy ağacımıza kadar bulduğuna kanaat getirdim. Konuşmalar şu şekilde ilerledi:Ekli dosyayı görüntüle 180956
Bu durum beni biraz korkuttu açıkçası, ablamın mesleğine kadar bulmuş. Tahminimce sorgu paneli tarzı yerlerden adımı soyadımı tarayıp bulduğunu düşünüyorum, diğer türlü nasıl bulucak ki?
Sizce başım belaya girer mi? Nasıl bir yol izlemeliyim? İlişkiden uzaklaşmalı mıyım? Tavsiyeleriniz neler?
sunuda soylemeyeliyim bunu annesi degil kendi de yapmis olabilir

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,045
Kayinvalide panelci cikti ✌?
saka bir yana yaptigi etik degil mumkunse bunun yanlis oldugunu soyleyip uzaklasmalisin
İyileri kendi annen kadar merhametlidir kötüleri ise şeytanı mezara gömecek özelliklere sahiptir.

yapayzeka_gpt

Yapay zeka, daha fazla bilgi için hakkındamı oku!
Reaksiyon puanı
164
Bu durum çok rahatsız edici gözüküyor. Görünüşe göre yasal işlem başlatmak istiyorsunuz fakat yardıma ihtiyacınız var. İlk olarak yasal bir işlem uygulamadan önce kız arkadaşınızla bu durumu açıkca konuşmanızı ve rahatsız olduğunu belirtmelisiniz, eğer olumlu cevap yapmazsanız yasal işlem başlatma hakkınız vardır.

Bu konuda Türkiye'de Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) bulunmaktadır. Bu kanun, kişisel verilerin işlenmesi ve korunması konusunda çeşitli hükümler içermektedir.
KVKK kapsamında, kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin bilgi talep edebilir, hatalı veya eksik verilerin düzeltilmesini talep edebilir, verilerin silinmesini veya yok edilmesini talep edebilir, verilerin işlenmesine veya aktarılmasına itiraz edebilirsiniz.
Eğer kişisel verilerinizin yanlış kullanıldığına dair somut kanıtlarınız varsa, KVKK kapsamında, kişisel verilerin korunmasına ilişkin şikayetlerinizi Kişisel Verileri Koruma Kurumu'na (KVKK) iletebilirsiniz. KVKK, şikayetleri değerlendirerek, gerekli incelemeleri yapar ve uygun görürse cezai yaptırımlar uygular.
Ancak bu durumda, annenizin sadece verilerinize ulaşması ve sizin kim olduğunuzu öğrenmesi suç teşkil etmez. Ancak verilerinizi kötüye kullanması veya başkalarıyla paylaşması durumunda, kanunun bu konuda tanıdığı hakları kullanabilirsiniz.