sevgilim ve onunla hemcins olan arkadaşı ile

Bu konuyu okuyanlar

Uranium

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
sevgilim ve onun hemcins arkadaşı ve ben buluştuk.
buluştuğumuz da sevgilim genelde kendi arkadaşı ile diyaloğa giriyor ve ben 3 . kişi oluyorum ve arada kaynıyor ne yapmalıyım

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
images

Konuda ne yapacağınız zaten belli anlattığınıza göre

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
buluştuğumuz da sevgilim genelde kendi arkadaşı ile diyaloğa giriyor ve ben 3 . kişi oluyorum ve arada kaynıyor ne yapmalıyım
Onunla konuşmalısınız? Sadece bu durumdan rahatsız olduğunu belirt. Sonuçta bizim söyleyebileceğimiz bir şey birden bunu değiştiremez her türlü durumda onunla konuşmanız gerekiyor.

aesthetey

Asistan
Reaksiyon puanı
119
İlişkideki sorunları çözmenin en mantıklı yolu konuşmak. Uygun bir şekilde rahatsızlık duyduğunu, nasıl hissettiğini paylaşabilirsin ve bunu konuşabilirsiniz. Bizler buradan ne söylesek de boş :')

Uranium

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Onunla konuşmalısınız? Sadece bu durumdan rahatsız olduğunu belirt. Sonuçta bizim söyleyebileceğimiz bir şey birden bunu değiştiremez her türlü durumda onunla konuşmanız gerekiyor.
ağır konuşmak istemiyorum örnek bir konuşma olabilir ayrıca arkadaşı ile sorunum olduğunu düşünebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlişkideki sorunları çözmenin en mantıklı yolu konuşmak. Uygun bir şekilde rahatsızlık duyduğunu, nasıl hissettiğini paylaşabilirsin ve bunu konuşabilirsiniz. Bizler buradan ne söylesek de boş :')
örnek konuşma yardımcı olur

aesthetey

Asistan
Reaksiyon puanı
119
ağır konuşmak istemiyorum örnek bir konuşma olabilir ayrıca arkadaşı ile sorunum olduğunu düşünebilir

örnek konuşma yardımcı olur
Arkadaşınla veya onunla ilişkin hakkında hiçbir problemim yok, fakat beraber görüştüğümüz zaman kendimi ortama dahil olmuş hissedemiyorum. Böyle hissetmek istemem, sonuçta sana değer veriyorum vs. tarzında kendini ifade edebilirsin :D

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Artık Sevgili Konuları Görmekten Sıkıldım Biri Der İnstagramda Sevgilim Beni Aldattı Der Artık Forumda Böyle Konular Görmekten Kafam Kaldırmamaya Başladı.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,734
Öyle bir konu başlığı açmışsın ki buluştuk demene sevindim dostum çünkü ne konular açıldı burada :D

Uranium

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Öyle bir konu başlığı açmışsın ki buluştuk demene sevindim dostum çünkü ne konular açıldı burada :D
NWJZKWKSKWKDKAJDKSJD anladım ??

Artık Sevgili Konuları Görmekten Sıkıldım Biri Der İnstagramda Sevgilim Beni Aldattı Der Artık Forumda Böyle Konular Görmekten Kafam Kaldırmamaya Başladı.
forumda istediğimiz konuyu açamaz miyiz konu dışı kısımda açtım zaten bakma istemiyorsan

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,082
Sende sevgilini konuşturma. Onun arkadaşıyla konuş çıldırsın ?

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Sen arkadaşına, arkadaşın sevgiline, sonra ikiniz birden arkadaşına en sonda da herkes bahçivanı