Sevgilim Instagramdan Yanlışlıkla Beğendiğim Kızı Görüp Benden Ayrıldı.

Bu konuyu okuyanlar

Berat Walsh

Asistan
Reaksiyon puanı
187
Bu gün instagram hesabımdan keşfette normal bir şekilde reels izliyordum. Reelste videolar çok çeşitlidir biliyorsunuz. Ben kodlama videosu izlerken bir anda tiktokta dans eden ve baya açık giyinmiş olan bir kız vardı. Ben de yukarı kaydırmaya çalışırken (geçmek için) elim beğeni butonuna değmiş. Ben farketmedim takıldım bi 1 saat daha. Benim instagram hesabım ise sevgilimin telefonunda açıktır. Arada bir girip kontrol eder. Beğendiğim o videoyu görüp bana sinirlenerek yazdı. İşte ben de durumu izah etmeye çalıştım. Bir anda bir süre konuşmayalım yazdı. Ben de ne alaka şimdi basit bir olay ne gerek var ayrılmaya dedim. O da basit bir olay değil sana güvenim sarsıldı falan dedi. Sonra çok sinirlenip telefonu kapatıp yattım. Kalktığımda beni heryerden engellediğini ve 18 kere aradığını gördüm. Panik olup ben aradım o anda. O da açıp bitti dedi ve yüzüme kapadı. Moralim bozuldu bayağı. Sonra sigara içtim. Sizce ne yapmalıyım. onu çok seviyorum,arıyorum açmıyor. Çok pişmanım
Mesaj otomatik birleştirildi:

up

Son düzenleme:

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Hesabı ortak kullandığını bildiği halde o videoyu beğenebileceğini nasıl düşünebilir ki. Sanki bahane yapmış gibi geldi bana da. Sen bekle bence. O hatasını anlarsa arar. Aramazsa zaten ayrılmak için bahane bulmuş gibi.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Özür dileme boşver küçücük sebepden ayrılıyorsa boşver..

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Forumdaki aşk konularını gülme aracı olarak kullanıyorum. Az da olsa kısa süreli güldürebiliyor. ??

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Tamam de serbest bırak sakın bir kız için ne kadar seversen sev gururunu hiçe sayma. Serbest bırak. Sendeki rahatlığı gördükçe kötü hissedip vazgeçme ihtimali var. Vazgeçmezse zaten hiç dönmeyecektir boşu boşuna dil dökmemiş olursun

Reaksiyon puanı
2,554
Şanslısın bazıları sevmediği hâlde böyle açık da vermez belki de yıllarca kullanır seni sonra atar köşeye seninki biraz acemi çıkmış.Her ne kadar sevdiğin olsa da buna sevinmen lazım diye düşünüyorum çünkü zaten sevmemiş böylece daha fazla zamanını çalamayacak.

Anonim 234172

Öğrenci
Reaksiyon puanı
73
Sonra sigara içtiğini belirtmen yararlı olmuş.

Üstteki arkadaşın dediğine katılıyorum.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Ben olsam, yolları ayırırım. Tekrar tekrar arayıp kızın egosunu tatmin etme bence.

Sana kız mı yok? Yol ver gitsin. Zaten eskaza barışsanız bile, hep ip üstünde kalacaksın.

Forumdaki aşk konularını gülme aracı olarak kullanıyorum. Az da olsa kısa süreli güldürebiliyor. ??
Oldun mu, oldun mu, sen hiç aşık oldun mu? Bir zalim uğruna saçlarını yoldun mu?

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
bence o ayrılmaya yer arıyordur bu kadar basit bir nedenden dolayı kimse ayrılmaz boşver gitsin kafaya takma

Necla123??

Asistan
Reaksiyon puanı
199
Bu gün instagram hesabımdan keşfette normal bir şekilde reels izliyordum. Reelste videolar çok çeşitlidir biliyorsunuz. Ben kodlama videosu izlerken bir anda tiktokta dans eden ve baya açık giyinmiş olan bir kız vardı. Ben de yukarı kaydırmaya çalışırken (geçmek için) elim beğeni butonuna değmiş. Ben farketmedim takıldım bi 1 saat daha. Benim instagram hesabım ise sevgilimin telefonunda açıktır. Arada bir girip kontrol eder. Beğendiğim o videoyu görüp bana sinirlenerek yazdı. İşte ben de durumu izah etmeye çalıştım. Bir anda bir süre konuşmayalım yazdı. Ben de ne alaka şimdi basit bir olay ne gerek var ayrılmaya dedim. O da basit bir olay değil sana güvenim sarsıldı falan dedi. Sonra çok sinirlenip telefonu kapatıp yattım. Kalktığımda beni heryerden engellediğini ve 18 kere aradığını gördüm. Panik olup ben aradım o anda. O da açıp bitti dedi ve yüzüme kapadı. Moralim bozuldu bayağı. Sonra sigara içtim. Sizce ne yapmalıyım. onu çok seviyorum,arıyorum açmıyor. Çok pişmanım

up
Arkadaş o eğer seni sevmeseydi zaten seni kıskanmazdı dimi yada seni 18 defa aramadı dimi bence bir yere çağrıp iki medeni insan gibi konusup aranızı düzeltmelisiniz.

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
119

up
Kanka şimdi diyeceklerimden dolaylı uyarı falan da alabilirim forumda ancak direkt S*ktir et. Bir kere aşk güven demektir sevgi saygı demektir ancak baktığımızda benim inst. Onun telefonunda açık diyorsun. Güvense böyle bir şey yapmazdı ve üsttekş arkadaşın da yazdığı gibi bir beğeni için ayrılıyorsa yer arıyordur. Hayatında böyle b0kları bulundurma. Sen neden pişman oluyorsun ki?