Sevgililere el ele tutuşma dayağı !

Bu konuyu okuyanlar

barttao

Asistan
Reaksiyon puanı
0
171456.jpg

Ankara'da iki genç sevgili, el ele tutuştukları için mahallelilerin saldırısına uğradı.

Sincan’da, biri 18 diğeri 17 yaşındaki iki sevgili, iddialarına göre el ele tutuştukları için aralarında kadınların da bulunduğu mahallelilerin saldırısına uğradı.

21 Mayıs’ta Sincan Mevlana Mahallesi’nde meydana gelen olayda, ÖSS’ye hazırlanan 18 yaşındaki E.Y., aynı dershanede birlikte eğitim gördüğü kız arkadaşı 17 yaşındaki N.E.’yi alarak, babasına ait otomobille gezmeye çıktı. Evlerinin yakınında bulunan bir sitenin arazisine aracı park eden iki genç, el ele tutuşarak kaldırıma oturdu. Villa tipi evlerin bulunduğu bölgede delikanlı ile kız arkadaşının yanına, elinde kalın bir sopa bulunan 35 yaşlarında sakallı bir kişi geldi.

İddiaya göre gençlere, "Ne yapıyorsunuz l.. burada" diyerek bağıran saldırgan, elindeki sopayla genç kızın bacaklarına vurmak istedi. Delikanlı, sopayı tutarak kız arkadaşını korudu. Saldırgan, bunun üzerine sopayla bu kez delikanlının kafasına vurdu. Bu sırada çevrede bulunan evlerden gelen ve aralarında kadınların da bulunduğu yaklaşık 30 kişi, gençleri kuşattı. Elindeki sopalarla E.Y.’ye vurarak, "Burada fuhuş yapıyorsunuz değil mi?" diyen grup, gençleri kovalamaya başladı. Saldırganlar, kaçmaya çalışan E.Y. ve N.E.’yi taş yağmuruna tuttu. Bu sırada genç kız ayağından yaralandı.

Otomobili olay yerinde bırakıp kaçan iki genç eve sığındıktan sonra ailelerince Sincan Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Kanlar içinde kalan delikanlının kafasına 15 dikiş atıldı ve 24 saat doktor gözetimi altında tutuldu. Genç kız ise ayağındaki yaralar tedavi edildikten sonra evine gönderildi. Olay yerinde kalan otomobil ise polis nezaretinde alınabildi. Olayın ardından delikanlının ailesi Fatih Karakolu’na giderek saldırganlar hakkında şikayetçi oldu.

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=376091

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Şu hale bakın yaaa... Şaka gibi bir olay... ama gerçek.

ahmet1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunlar daha başlangıç geçen ay yobazlar birini bu sebepten dövmüşlerdi

orcagada

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yagmurlu günlerde salyangozlar, sümüklüböcekler, solucanlar ortalığa çıkar. Çünkü ıslak zeminde ilerlemenin sağladığı kolaylıktan faydalanırlar.

barttao

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sadece zeminin üzerinde gidebirler daha derine inmeye gücü yetmez çünkü zemin sağlamdır Binlerce şehidin kanlarıyla harman olup celik tavında dövülmüştür o zemin ay ve yıldızla süslenmiştir o zemin cumhuriyetle perçinlenmiştir o zemin

Reallist

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Haber : Haber3
Olay yeri: Sincan
Çağrışım :İrtica
Konu : El ele tutuşmak
Konu Mankenleri : Sakallı adam.

Haber: Cumhuriyet.
Olay yeri: Antalya
Konu : Yardım yapmak
Konu Mankenleri : Çarşaflı kadınlar.

“10 Mayıs’ta da evime kara çarşaflı iki kadınla, sakallı bir adam geldi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın talebi üzerine geldiklerini, yemin etmem durumunda bana altın vereceklerini söylediler. Aptesimin olup olmadığını sordular, ardından da Kuran çıkarıp, üzerine yemin etmemi istediler.”

AKP kapatma davası açılıyor. Başbakan çarşaflı kadınlara yardım yaptırıyor. İnanıyormusunuz peki ?

barttao

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Reallist dedi ki:
Haber : Haber3
Olay yeri: Sincan
Konu : El ele tutuşmak
Konu Mankenleri : Sakallı adam.

Haber: Cumhuriyet.
Olay yeri: Antalya
Konu : Yardım yapmak
Konu Mankenleri : Çarşaflı kadınlar.

“10 Mayıs’ta da evime kara çarşaflı iki kadınla, sakallı bir adam geldi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın talebi üzerine geldiklerini, yemin etmem durumunda bana altın vereceklerini söylediler. Aptesimin olup olmadığını sordular, ardından da Kuran çıkarıp, üzerine yemin etmemi istediler.”

AKP kapatma davası açılıyor. Başbakan çarşaflı kadınlara yardım yaptırıyor. İnanıyormusunuz peki ?

iyide bu yardım herzaman vardı sadece ispat edilemiyor ve bende bu yardımlara şahit oldun gözümün önüde oldu nasıl ispat edeyim sana ki bu sadece bu hükümete has bişey digil geçmiş hükümetlerdede olmuş bi durmdur

ve sen burda siyasi bir parti militanı gibi çalışıyosun fikrin sabit oldu için sen hepm aynı yöne bakıyosun bakış acın tek taraflı mümkünse bir birimizi üzmeyelim.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
provokasyon yapmaya uğraşıyorsunuz ama siz inanıp siz gaza geliyorsunuz...
bu tür haberler her gün çıkıyor...
ve her gün de yalanlanıyor...
orada başka bir nedenden dolayı kavga çıkıyor ama belli bir amaca hizmet eden medya olayı tamamen başka bir nedene dayandırıp haber yapıyor... bazı saflar her okuduğuna inanıp bu olayı gerçek sanıyor...

William Randolp Hearst ABD li bir gazete patronu...
bu söz de ona ait...
"Siz bana fotoğraflarını getirin ben savaşı çıkarırım"

bu gün olan da bu...
mahallenin birinde bir olay çıkıyor...
gazeteciler için olayın ne için çıktığı önemli dğeil... bir kaç kare resim bir kaç isim yeter...
gerisini onlar yazıyor... İrtica... mahalle baskısı... yobazlık... adamlar alkollü olup kavga etse de... kız yüzünden kavga etse de... ya da herhangi bir başka olay olsa da... olay bu kavramlara bağlanıyor... zaten olayın gerçeğini kim bilecek ki? olayı yaşayan 5- 10 kişiden başka... ama kendi istedikleri yalan haberi 70 milyona empoze edecekler...
yaw bu tür haberleri buraya taşıyanlar da bu tür haberlere inanalar da saflık yapmaktan başka bir şey yapmıyorlar... bir provokasyona hemen çocuk gibi inanıyorlar....

bir olayın ya da haberin provokasyon olduğunu anlamanın çok basit ve geçerli bir yolu vardır...
o da bu olay ya da haber sonucundan kimin karlı kimin zararlı çıkacağını görmektir...
bre saflar... bu tür haberler kapatılma arefesinde kime zarar veriyor...
ya da kimlerin Türkiye irticaya gidiyor(!) tezlerine destek veriyor...
yaw eğer biraz aklınız varsa bu tür haberlere inanmaz bunların asıl amacının başka şeyler olduğunu görürsünüz ama bunun için de kör olmamak akıl tutukluğu çekmemek gerek....

Reallist

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Ya mantıklı düşün bakalım ..

Laiklik yüzünden kapatma davası açılmış sen tutuyorsun birde yardım yapıyorsun çarşaflı kadınlarla. Aklın eriyormu?
Partizanlıkla ne alakası var ? Her yazılanada inanmayın ..

O haber aldığınız gazeteler kendi kendileri tezkip ediyor. Tamam anladık sevmiyorsunuz Hükümeti de her gördüğünüz haberede atlamayın. Yoksa cahil olduğunuzu düşünecem.

İkinci mevzu. Yardım yapılıyor. Bunları Belediyeler açıklıyor. Fakir insanlara şu kadar yardım yapıldı diye. Kimse inkar etmiyorki ? Neyin ispatını çalışıyorsun.

Sen yardım alsan AKP li belediyeden gidip sandığa AKP ye oy atarmısın ? Asla atmazsın. Oy attıp atmadığını biliyorlarmı ? Hayır bilmiyorlar. Sandıkta başında duruyorlarmı hayır. Eeee...

Daha senin hangi partiye çalıştığını öğrenemedik. Hükümet aleyhinde tüm yazıları maşaallah buraya taşıyorsun. Taşımana hiç bir şey demiyorum. Eksiklerini göster . Ama haber kaynakların Tezkipli Medyalar. Oyuna geliyorsunuz. Sen hala anlayaymamışsın ben ne için burda olduğumu. Partizanlık için gelmedim. İftiralar çok.

barttao

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ey Türk Gençliği !
Birinci vazifen, Türk İstiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegane temeli budur. Bu temel senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni, bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahili ve harici, bedhahların olacaktır. Bir gün istiklal ve cumhuriyetini müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkan ve şeraitini düşünmeyeceksin! Bu imkan ve şerait, çok namüsait bir mahiyette tezhür edebilir. İstiklal ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle techit edebilirler. Millet, fakr-u zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Ey Türk İstikbalinin Evladı !

İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi, vazifen; Türk istiklal ve cumhuriyetini kurmaktır ! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Reallist

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Atatürkçüyüm diyorusun .Peki Atatürk'ün 1935 Çankayadan kovduğu kişilerin peşinden niye gidiyorsun ?

Atatürk'ün resmini para üzerinde görmek istemeyen zihniyetin peşinden niye gidiyorsun ?

barttao

Asistan
Reaksiyon puanı
0
her kelimesi bir cevap

Reallist

senin gibi savundum bi siyasi partim yok üzgünüm beni tarafım türkiye cumhuriyeti

illaki birilerini eleştirdim için biyere tarafmı olmam gerekir..

bulmeh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
barttao, cozuttuğunun farkında mısın?

wwhirlwind

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
bu tur olaylar daha once tek tuk oluyordu ama son 1-2 senedir sıklastı bunlar sadece basına yansıyanlar yada polise sikayete bulunanlar daha neler gorecez ...

bulmeh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
barttao dedi ki:
her kelimesi bir cevap

Reallist

senin gibi savundum bi siyasi partim yok üzgünüm beni tarafım türkiye cumhuriyeti

illaki birilerini eleştirdim için biyere tarafmı olmam gerekir..
barttao , komik olma lütfen :D
istediğin kadar yazı yaz, yorum yaz ama sakın bize tarafsızlıktan ya da T.C. tarafında! olmaktan söz etme. (özel mesajlarına bir bak , tazerlersin)

barttao

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kimi koruyucu kollayıcı yazı yazmışım bana açıklarmısın

ismailucar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aşşalık örümcek kafalı yobazlar...
bunlar defolup gitsin Türkiye Cumhuriyeti'nden
sudi arabistandanda yaşasınlar kendilerine arap ülkesi bulsunlar..

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73
ismailucar dedi ki:
aşşalık örümcek kafalı yobazlar...
bunlar defolup gitsin Türkiye Cumhuriyeti'nden
sudi arabistandanda yaşasınlar kendilerine arap ülkesi bulsunlar..
arap ülkelerine taş atmamak lazım bence.

worsen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
abi avrupa birliğine değil müslğman birliğne giremzsiniz görgüsüzler bide anlkara olcak biraz çağdaş olunyaaaaaaaaa

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Her konuda 3-5 akp yanlısı yine 3-5 akp yanlısı olmayan arkadaş tartışıyor. Yeter artık, kimse kimseyi anlamak istemiyor, millet dikine gitmeyi benimsemiş. Olayları hep bir taraftan yorumluyorsunuz, yok medya çeviriyor, yok bilmem ne. Bırakın artık ya. Olayları her yönüyle düşünüp değerlendirin. Bırakın korumayı falan da. Çok açık şeyler de var. Görmüyorsunuz... Neyse, tartışma olmasın, çünkü bu tür tartışmalar bi yere çıkmıyor, keşke çıksa, sorunlar giderilse.

seyyahmehmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Majeste dedi ki:
Her konuda 3-5 akp yanlısı yine 3-5 akp yanlısı olmayan arkadaş tartışıyor. Yeter artık, kimse kimseyi anlamak istemiyor, millet dikine gitmeyi benimsemiş. Olayları hep bir taraftan yorumluyorsunuz, yok medya çeviriyor, yok bilmem ne. Bırakın artık ya. Olayları her yönüyle düşünüp değerlendirin. Bırakın korumayı falan da. Çok açık şeyler de var. Görmüyorsunuz... Neyse, tartışma olmasın, çünkü bu tür tartışmalar bi yere çıkmıyor, keşke çıksa, sorunlar giderilse.

arkadaşlar ben tecrubelerime dayanarak sölüyorum turkiyenin neresine giderseniz gidin taşrada el ele dolaşırsan ayıplarlar bazı yerlerde linç bile ederler... bu şimdi olan birşey değil bu hukumetle yada bundan öncekilerle hiç bir alakası yok bu kültür,ahlak ve inanç meselesi... bu yuzden tartışmaya tek yonlü bakmayın alıntı yaptığım arkadaşın dediği gibi....