Yardım Sesim çok iğrenç. Burnum tıkalı ve peltek gibi

Bu konuyu okuyanlar

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Arkadaşlar bu sorun yaklaşık 6 7 yıldır var. Uzun zamandır kendimi videoya alıyorum ve sesim çok iğrenç. Kendim gayet iyi duyuyorum ama mikrofona konuştuğumda sesim peltek ve burnum tıkalı gibi. İşin garip tarafı ne burnum tıkalı nede peltek değilim. Ve ses diksiyonum çok iğrenç. Ergenliğe göre aşırı kalın. Bu sorunu nasıl halledicem?

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Arkadaşlar bu sorun yaklaşık 6 7 yıldır var. Uzun zamandır kendimi videoya alıyorum ve sesim çok iğrenç. Kendim gayet iyi duyuyorum ama mikrofona konuştuğumda sesim peltek ve burnum tıkalı gibi. İşin garip tarafı ne burnum tıkalı nede peltek değilim. Ve ses diksiyonum çok iğrenç. Ergenliğe göre aşırı kalın. Bu sorunu nasıl halledicem?

Kendi sesini dinlemek veya videonu izlemek seni yanıltır.

İnsan kendi sesini çok garip algılar çünkü. Çevrende insanlara sorman lazım sesim ve diksiyonum nasıl diye.

damzchevk

Profesör
Reaksiyon puanı
1,013
Burnunda et olabilir bir muayne ol. Gerisi diksiyon dersi ve özgüven.

Melker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
129
Bende de böyle sorun olmuştu 2-3 yıl önce. Sesim sesli mesajlarda falan hep daha kalın geliyordu. Gerçi şuanda da öyle. Senin duyduğun sesle konuştuğun ses bir değil.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Bende de böyle sorun olmuştu 2-3 yıl önce. Sesim sesli mesajlarda falan hep daha kalın geliyordu. Gerçi şuanda da öyle. Senin duyduğun sesle konuştuğun ses bir değil.
Peki hocam sesim ne zaman yerine oturur 15 yaşındayım