Yardım Ses gurmelerden kulaklık tavsiyesi

kartal.trk55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba. hemen hemen her markanın kulaklığını deneyimlemiş müzik severlerden max 10.000 tl kulakiçi kulaklık önerisi rica ediyorum ve tomurcuk şeklinde olanlar tercihim ve de en az 8 saat olması ses kalitesi kadar önemli benim için çünkü her gün neredeyse o kadar saat müzik dinliyorum, zırt pırt şarjla uğraşmak istemiyorum. şu kısım çok önemli, hemen hemen her markayı deneyimlemiş.

dinlediğim müzik türü yabancı pop,party müzikleri ve bas olmazsa olmaz :)

sadece müzik için kulaklık arıyorum fakat birinin iyi dediğine öbürü kötü diyor yada 1.000 tl altı kulaklık içinde aynı şeyleri övüyorlar 5.000 tl üzeri kulaklık içinde aynı şeyleri övüyorlar sanki arasında kalite farkı yokmuş gibi yada hepsiburada kulaklık değerlendirmelerini okuyorum, bi kulaklık için woow bundan daha iyisi yok yazılmış, başka markanın kulaklık değerlendirmesini okuyorum, woow en iyisi bu yazılmış, kafam karman çorman, bu yüzden hemen hemen her markayı deneyimlemiş arkadaşlardan öneri rica ediyorum.

Ahmet Alışık

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
27
Sennheiser Momentum 4 ben günlük hayatta kullanıyorum özellikle bası ve şarkıyı hiç değiştirmeden kulağa aktarması olsun mükemmel bir kulaklık ayrıca kulağa oturan petler deriden ve günlük hayatta uzun süreli şarkı dinlemelerinde sizi üzmez yani hem ihtiyaçlarımı karşılasın hemde kaliteli uzun ömürlü olsun diyorsanız bunu alın tam da sizin istediğiniz özelliklere sahip bir kulaklık yaklaşık piyasa fiyatı 16.000 TL ama kesinlikle parasına deyecek bir kulaklık.

1720529695875.png

kartal.trk55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sennheiser Momentum 4 ben günlük hayatta kullanıyorum özellikle bası ve şarkıyı hiç değiştirmeden kulağa aktarması olsun mükemmel bir kulaklık ayrıca kulağa oturan petler deriden ve günlük hayatta uzun süreli şarkı dinlemelerinde sizi üzmez yani hem ihtiyaçlarımı karşılasın hemde kaliteli uzun ömürlü olsun diyorsanız bunu alın tam da sizin istediğiniz özelliklere sahip bir kulaklık yaklaşık piyasa fiyatı 16.000 TL ama kesinlikle parasına deyecek bir kulaklık.

Ekli dosyayı görüntüle 192164
teşekkürler ama kulakiçi istediğimi belirtmiştim, bu sıcakta kulaküstü kullanmak cesaret işi.

kartal.trk55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Eğer iphone kullanıyorsanız airpods pro alın ama ben android kullanıyorum derseniz Huawei Freebuds 6i alabilirsiniz bu söylediklerim işinizi görür
maalesef bunlarda olmaz , android kullanıyorum ve işi görecek değil 10.000 tl ye kadar en iyi sesi vericek tomurcuk şeklinde bi kulaklık arıyorum.

ahmetişcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle işi görecek kısmını nasıl anladınız bilmiyorum ama yani sizin özelliklere uygun anlamında işinizi görecek dedim siz öneri istiyorsunuz bizde veriyoruz ne alacağınıza karar vermek size kalmış ve bir daha ki öneride bulunan üyelerimize lütfen düşünerek cevap verelim iyi günler dilerim.
adam 10000 tl bütçe vermiş 3000 tl lik bişey önermişsiniz iş görürü de minimumunuzu karşılar şekilde anlamış diye düşünüyorum. ki bende öyle anladım. siz nasıl düşündünüz bilmem de adama bide düşünerek cevap verin falan demeniz abartı olmuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim önerim bu dur

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
960
MARSHALL çok tatlı indirime girmiş. Marshall zaten müzik aletleri yapan bir markadır biliyor musun bilmiyorum ama pişman olacağını hiç sanmam hocam. Bir göz at istersen

Son düzenleme:

sahinkara43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Ben marshallı hiç tavsiye etmem tamamen adıyla yürüyen bi marka bence. Kulakiçileriyle ilgili incelemelerde de parasını haketmediği söyleniyor. En son kulaküstünü denedim korkunç dar bir sahne sanki mono gibi ve berbat bir enstruman ayrımı var. Kulaküstünde uç nokta momentum 3 ve focal baths. Ses karakteri olayını marshal bilmiyor gitar anfiden pedaldan başka bişeyi de alınmaz bence. Aynı şekilde jabra da çok kaliteli ürünler üretiyor ama adamlar callcenter uzmanı ses karakterinden anlamıyorlar. Zaten çekildiler artık bluetooth kulaklık üretmeyecekler. Türkiye şartlarında önereceğim momentum tws 4tür. Servisi tcde gördüğüm en iyi servistir. momentum 3ümü 4le tws 2mi de tws 3le değiştirdiler takılma yapıyor diye.
Amiral gemi kulaklıklar için tek bir youtuber önerim var o da picky audio adam ne diyorsa tüm kullandıklarım öyle çıktı.
Bu adamın bowers wilkins, vs amiral videolarına bi bak derim ses karakteri müzik çeşitleri ile ilgili yaptığı numaralandırmaları incele en iyi o şekilde seçim yapabilirsin.

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Samsung Buds serisine bakabilirsiniz. Ayrıca bugün yeni Buds 3 serisi çıktı ancak Türkiye’de ne zaman görürüz bilemem.

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
5,182
Hocam AirPods Pro 2.Nesil öneririm. Marshall da bu alanda oldukça başarılı.
Seçim size kalmış.

• Beğen
Reactions: Orm

kartal.trk55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ben marshallı hiç tavsiye etmem tamamen adıyla yürüyen bi marka bence. Kulakiçileriyle ilgili incelemelerde de parasını haketmediği söyleniyor. En son kulaküstünü denedim korkunç dar bir sahne sanki mono gibi ve berbat bir enstruman ayrımı var. Kulaküstünde uç nokta momentum 3 ve focal baths. Ses karakteri olayını marshal bilmiyor gitar anfiden pedaldan başka bişeyi de alınmaz bence. Aynı şekilde jabra da çok kaliteli ürünler üretiyor ama adamlar callcenter uzmanı ses karakterinden anlamıyorlar. Zaten çekildiler artık bluetooth kulaklık üretmeyecekler. Türkiye şartlarında önereceğim momentum tws 4tür. Servisi tcde gördüğüm en iyi servistir. momentum 3ümü 4le tws 2mi de tws 3le değiştirdiler takılma yapıyor diye.
Amiral gemi kulaklıklar için tek bir youtuber önerim var o da picky audio adam ne diyorsa tüm kullandıklarım öyle çıktı.
Bu adamın bowers wilkins, vs amiral videolarına bi bak derim ses karakteri müzik çeşitleri ile ilgili yaptığı numaralandırmaları incele en iyi o şekilde seçim yapabilirsin.
jabra için sesden anlamıyor demişsin ama tavsiye ettiğin youtuber üst kulaklıklar için bir tablo hazırlamış jabra elite 10 için ses kalitesi 8 puan vermiş 2 kat daha pahalı sony ve sennheiser kulaklıklara 8,5 puan vermiş. 0,5 puan için 2 kat para vermeye değer mi acaba.samsung yeni buds pro 3 çıkardı ışıklı mışıklı, gece çok havalı gözüküyo, incelemelerde ses kalitesi için en az 8puan verirseler almayı düşünüyorum değilse ve 0,5 puan çok fark yaratmıyosa jabra elite 10 alabilirim. sevceğimi bilsem 100 bin tl bile veririm ama geri iade almadıkları için cesaret edemiyorum, şimdilik 10 bin tl yi gözden çıkardım.

Son düzenleme: