Soru Ses ayarlarını nasıl düzeltirim?

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
961
Merhaba arkadaşlar 20 gün önce https://www.hepsiburada.com/havit-g...iyah-gaming-oyuncu-kulakligi-p-HBCV00002YS4QO bu kulaklığı aldım. Herkes mikrofon kalitesini övüyordu. Ama nedense discordda sesim kalitesiz çıkıyor. Nasıl düzeltebilirim?

Kendi sürücüsünü kurdunuz mu ? Belki orada bir ayarı vardır. Olmadı aldığınız firmaya değiştirme talebinde bulunun. Hepsiburada da özellikle mikrafonlu yorumlara baktım herkes memnun. Belki size denk gelmiştir arızalı olan ürün ki gayet doğal bir durum.

pcdenanlamam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendi sürücüsünü kurdunuz mu ? Belki orada bir ayarı vardır. Olmadı aldığınız firmaya değiştirme talebinde bulunun. Hepsiburada da özellikle mikrafonlu yorumlara baktım herkes memnun. Belki size denk gelmiştir arızalı olan ürün ki gayet doğal bir durum.
Sürücüsünü kurdum ve yeterli ayar yok. Ayrıca ses kaydedicisi üzerinden denediğimde sesim gayet net ve düzgün çıkıyor fakat discordda konuşurken arkadaşım boğuk,cızırtılı geldiğini söylediklerimin tam anlaşılmadığını söylüyor.

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
961
Tamam direk aldığınız yere götürüp mikrafonunun bozuk olduğunu söyleyin

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Hocam geçen kuzenime kulaklık verdiğimde onda da mikrofon sorunu vardı. Sonra sürücüsünden ayar yaptık düzeldi. Eğer düzelmezse mikrofonda sorun olabilir veya başka birşeyde. Çünkü ses kaydedicide düzgün çıkıyor demişsiniz. Bu arada kulaklıkta gerçekten sorun varsa ve iade ederseniz SteelSeries’e bakmanızı öneririm.

Lord Erenify

Müdavim
Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
617
Discordda hep ses kötü çıkıyor. Bende sesli mesaj felan atıyorum discorddan çok kötü çıkıyor.