Yardım Servise Verdiğim Ekran Kartı Hakkında Para Iadesi Çıkmış Ne Yapmalıyım

Bu konuyu okuyanlar

erfolglos_eirene

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Servise gönderdiğim ekran kartı hakkında bana iade kararı çıktığı doğrultusunda bir mesaj geldi. Ancak herkes gibi bende para iadesi almak istemiyorum onun yerine ürünümün değiştirilmesini istiyorum ne yapmalıyım.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
Servise gönderdiğim ekran kartı hakkında bana iade kararı çıktığı doğrultusunda bir mesaj geldi. Ancak herkes gibi bende para iadesi almak istemiyorum onun yerine ürünümün değiştirilmesini istiyorum ne yapmalıyım.
Tüketici Kanunu'na göre iki hakkınız var para iadesi ya da ürünün misli ile değişimi. Servisten bunu talep edin.

erfolglos_eirene

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Tüketici Kanunu'na göre iki hakkınız var para iadesi ya da ürünün misli ile değişimi. Servisten bunu talep edin.
servise dediğimde bana aldığınız yer ile iletişime geçin dedi. n11 den almıştım orayı aradığımda da bana servisten iade kararı çıktıysa biz bir şey yapamayız diyorlar

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
servise dediğimde bana aldığınız yer ile iletişime geçin dedi. n11 den almıştım orayı aradığımda da bana servisten iade kararı çıktıysa biz bir şey yapamayız diyorlar
Servisle alakalı bir durum zaten n11'in bir işlevi yok. Servisle ciddi olarak konuşun bence. Tüketici Hakları'ndan bahsederseniz caydırıcı olabilir.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,258
Bu konuyla ilgili değil ama 1 aylık yeni telefonun fabrika hatasından garantiye gönderip değişmesini veya para iadesi istiyorum. Çünkü teknik servis yorumlarını okudum adamlar pişman olmuş daha büyük zararlara girmişler. Böyle bir şey yapabilir miyim yoksa buna servis mi karar veriyor?

erfolglos_eirene

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Hocam konuyu hortlamak gibi olcak ama sorununuz çözüldümü? Servis ne yaptı? Ekran kartınızı geri alabildinizmi?
ekran kartını halen vermediler değişiminide yapmadılar yaklaşık 2 ay önce THH başvurdum ellerine ulaşmış servis savunmasını göndermiş ancak satıcı firma henüz bir savunma göndermemiş şimdi bekliyorum 6 aydan önce sonuçlanmıyormuş bakalım sonucunu beklicem inşallah hayırlısı olur forumda bir arkadaş daha benle aynı duruma düşmüş başvuru yapmış değişim olarak sonuçlanmış bende bi ümit bekliyorum. Sizde benzer bir durumdamısınız yoksa meraktan mı sordunuz ?

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,258
ekran kartını halen vermediler değişiminide yapmadılar yaklaşık 2 ay önce THH başvurdum ellerine ulaşmış servis savunmasını göndermiş ancak satıcı firma henüz bir savunma göndermemiş şimdi bekliyorum 6 aydan önce sonuçlanmıyormuş bakalım sonucunu beklicem inşallah hayırlısı olur forumda bir arkadaş daha benle aynı duruma düşmüş başvuru yapmış değişim olarak sonuçlanmış bende bi ümit bekliyorum. Sizde benzer bir durumdamısınız yoksa meraktan mı sordunuz ?
Ekran kartını aldıktan kaç gün sonra servise gönderniştiniz

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ekran kartının markası nedir? Diğer kullanıcılar için de markaya dair bilgi oluşsun.