Servise bırakılan Lamborghini Hurdaya Döndü

Bu konuyu okuyanlar

ByMuammeR

Asistan
Reaksiyon puanı
1
355020101010042248756.jpg

Almanya'da iki tamirci, yağ değişimi için servise bırakılan sınırlı sayıda üretilen Lamborghini Murcielago'yla 'tur atamak' isteyince korkunç bir kaza geçirdiler. Kaza sonunda otomobil bu hale geldi.

Aracınızı emanet ettiğiniz servise ve çalışanlarına çok dikkat edin. Hele bu otomobil, sınırlı sayıda üretilen bir Lamborghini Murcielago ise.
8 Ekim'de meydana gelen kazadan ağır yaralı olarak kurtulan iki tamirci hastaneye kaldırılırken Murcielago hurdaya döndü.
Hastanede tedavi altına alınan servis elemanı, 'Yağ değişimi için getirilen bu muhteşem arabayı görünce dayanamayıp bir tur atmak istedim. Arkadaşımı da yanıma alarak yola çıktık. Spin atmayı denerken aracın kontrolünü kaybettim. Üzgünüm.' dedi.
Araçta inceleme yapan uzmanlar kaza sonucu oluşan zararın 400 bin euroya yakın olduğunu açıkladılar.
İlk olarak 2002'de üretime başlanan Murciélago, 6,2 litrelik V12 motora sahip.
0'dan 100 kilometreye sadece 3,8 saniyede çıkabilen bu otomobil adını Cordoba'da 1879'daki bir boğa dövüşünde 24 kılıç darbesine rağmen ayakta kalan ve dövüşe devam eden ve matador tarafından öldürülmeden arenadan çıkma başarısını gösteren Murciélago isimli boğadan almış.

KAYNAK

chawush28

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Arabamın sadece yağı değişecekse başında beklerim, bırakıp gitmem.. :) Arabanın sahibi çok rahat biri olmalı...

ByMuammeR

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Birde Böyle bir arabam varken muhakkak beklerim başında yağı değişene kadar. :)

saslove1984

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o arabanın başında nöbet tutatım be hatta bi iki koruma tuatrım :D (arabayı alanın heralde bir güvenlik tutacak parası vardır :D:D)

4ReacTiv

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Başında beklemeyi bırak yağı bile kendim üretmeye çalışırım :D Şaka bir yana benim merak ettiğim o iki işçiye ne oldu.Onların bu arabanın masrafını karşılayacak güçleri yoktur.Acaba nasıl hallettiler...

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Şaka bir yana benim merak ettiğim o iki işçiye ne oldu.Onların bu arabanın masrafını karşılayacak güçleri yoktur.Acaba nasıl hallettiler...
Hastaneden çıkınca hasar gören aracı ücretsiz tamir etme sözü vermişler. :D

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Öyle bi arabayı babama bile bırakmam kusura bakmasın.

soner23

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Yağ için servise bırakıp gidecek kadar zenginse boş verin gerisini o düşünsün Zenginin parası bizim klavyemizi yormasın:biggrin:

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Hep arabanın başında beklerim işlem yapılırken, bu devirde kimseye güven olmuyor...

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Spin atmayı denerken aracın kontrolünü kaybettim. Üzgünüm.'

Spin atmayı denerken!

Bu adama masrafı ödetmekle kalmayacaksın...

böyle yüzsüz bir açıklama olur mu?

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
iki sivrizekalıya aracın motorunu monte ederdim

ea-GTR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
emin olun o zarar aracın sahibinde en ufak bi üzüntü yaratmaz , biraz mantıklı olalım o arabayı alabilecek maddi güce sahip olan bi insan her türlü tamirini yapabilir ;)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
emin olun o zarar aracın sahibinde en ufak bi üzüntü yaratmaz , biraz mantıklı olalım o arabayı alabilecek maddi güce sahip olan bi insan her türlü tamirini yapabilir ;)

Ben öyle bir insan tanımıyorum... Adam Bill Gates olsa yine üzülür kızar...

Adamın çok parası olunca sinirleri alınmış olmuyor!

Hatta kimisi daha bir cimri oluyor!

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Abi bu sanayiciler , oto galericiler niye hep böyle başkalarının emanet ettiği arabaları kendi ilkel benliklerini , egolarını , tatmin etmek için neden hep kullanırlar bir türlü anlamış değilim , Allah bunları ıslah etsin.Gerizekalı boş beleş insanlar.(tabi hepsi için demiyorum bu şekilde olanlar için yanlış anlaşılmasın)

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Tamamıyla yağlayıp önüne geçselermiş ya, anlarsınız artık...
Adamlara araba bırakıyon hıyarlar spin atacam diyo kaza yapyıor, ilk defa(öyle olduğu belli) bindiği arabada spin deniyor ne işse.
Bizim araba da sanayide kaldı ama hep yanndaydı babam arabanın.

BOZGUN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yazık olmuş güzelim arabaya. Birde spin atacaktım diyor, yüzsüze bak :)

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Hava atmak için yapacaktı büyük ihtimal ya da egosunu tatmin etmek için bak ben murcielagoya bindim diye yahu öyle araca binersinde sürersinde neyine yetmiyor düzgün düzgün gitmek sanki spin atınca birşey değişecek yine murcielagoya bindi diyecekler.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Ayvayı yemiş araç.:D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
2 tamirci ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı diyor spin atmaya çalıştığını felan hangi ara söyledi, önceden notmu bıraktı acaba :D

yesilbeyaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arabayı ben bıraktım servise 400 bin dolar hasar nedirki veririz fabkiya tazelerler
böylelikle yağ bakımıda beleşe gelir :thumbup1:
Serviscinin canı sağolsun :glare:

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Bir şnsan milyon dolarlık arabayı denemek için veya merak için kullanırsa bir yere kadar anlarım da;
SPİN ATMAK ne demek oluyor? insan heryerde insan.İlla artistlik yapacak.
ben hep derim;mallık parayla olsaydı kimse yapmazdı diye...