• Xiaomi Redmi Note 10S inceleme!

    ShiftDelete YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda Redmi Note 10S modelini inceledik.

Seren Serengil'in Zuhal Topal'la Programındaki Şakası Beğenilmedi

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Katılım
11 Ocak 2017
Mesajlar
343
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31
1923383.jpg


Star TV'de yayınlanan Zuhal Topal’la izdivaç programına dün Seren Serengil katıldı. Özellikle program yayınlanmaya başladığı andan itibaren Seren Serengil'in programdaki bir damat adayına talip olarak geleceği belirtilerek izleyiciler ekrana kilitlenmişti.

Seyirci Kandırıldı Mı?

Beklenen an geldiğinde Seren Serengil paravanın diğer tarafında farklı bir kişi olarak davrandı ve programda yer alan damat aday adayı Ali için geldiğini söyledi. Tüm bu aşamalarda özellikle Seren Serengil'in gerçek bir aday olarak geleceğini düşünen izleyiciler program yapımına sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

Yapım Ekibi Ve Seren Serengil Şaka Yaptı

Olayların şaka olduğunun ortaya çıkmasının ardından özellikle damat adayı Ali uzun bir süre bu olayın şokunu üzerinden atamadı. Zuhal Topal’la programında yaşanan bu anlar ve şaka çoğu kişi tarafından gereksiz olarak görülürken programda yaşanan anlar ekranlara böyle yansıdı;


Benzer şakalar pek çok farklı ünlü isim tarafından farklı programlarda yapılırken özellikle program boyunca olayın gerçek bir şekilde reklamlarla tanıtılması ve daha sonrasında olayın tamamen şakadan ibaret olduğunun açıklanması tepki çeken detay oldu.
 

Son mesajlar

Üst