Serdar Ortaç İle Chloe Loughnan Arasındaki Bir Gerçek Daha Ortaya Çıktı! İşte Detaylar...

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan son dakika haberiyle magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan’ın 5 yıllık evliliğini 5 dakikada bitirmesinin detayları ortaya çıktı. Serdar Ortaç’ın ilerleyen hastalığı ve şans oyunlarına tutkusu ünlü çiftin arasını açtı. Bu tutku sonucu maddi kriz ikilinin ilişkisini sarstı. Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan hakkında son dakika magazin haberleri herkesin ilgisini çekiyor. İşte Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan’ın evliliğinin bitmesinde etkili olan diğer detaylar…

SON DAKİKA: Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan arasındaki bir gerçek daha ortaya çıktı! İşte detaylar

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan'ın 5 yıllık evliliğini 5 dakikada bitirmesinin detayları ortaya çıktı. 2.Sayfa programında yer alan habere göre; Serdar Ortaç'ın ilerleyen hastalığı ve şans oyunlarına tutkusu ünlü çiftin arasını açtı. Bu tutku sonucu maddi kriz ikilinin ilişkisini sarstı. Chloe'ye Serdar Ortaç tarafından yardım tamamen kesildi. Hatta Ortaç, eşine doğum günü hediyesi bile almadı.
BAĞLARI KOPARDI
İddiaya göre ikili arasında bu konuda tartışmalar gittikçe arttı. Üzerine Chloe'nin Amerika'da geçirdiği kazaysa aradaki bağları kopardı. Ortaç, bir dönem aşırı tutumluluğundan vazgeçip eşini tekrar kazanmak istedi. Biraz daha evli kalma teklifinde bulundu. Karşılığında ise 500 bin TL para teklifi ettiği iddia edildi. Bu teklifine de ret cevabı alan Ortaç, kararını verdi.

SON DAKİKA: Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan arasındaki bir gerçek daha ortaya çıktı! İşte detaylar

Ünlü şarkıcı boşanma kararını son ana kadar sakladı. Eşi Chloe boşanma kararını son anda öğrenince sinir krizi geçirdi.
CHLOE HİÇ TÜRK VATANDAŞI OLMAMIŞ
Asıl darbe ise boşanma sonrası geldi Ortaç'tan. Chloe'nin hiç Türk vatandaşı olmadığı ortaya çıktı. Sadece Ortaç'ın şirketinde çalışıyor gözüküyordu bu durum onun Türkiye'de kalmasını sağlıyordu.

Serdar Ortaç ayrıldıktan sonra ilk iş olarak Chloe'nin çıkışını verdi. Çaresiz kalan ünlü model annesi ile birlikte memleketi İrlanda'ya döndü.
YOLCU BİLE ETMEDİ
8 yıllık aşkını yolcu etmeye gitmeyen Serdar Ortaç'ın o saatlerde uyuduğu ortaya çıktı. Hem maddi hem manevi çöküntü yaşayan Chloe ise teselliyi ailesinde buldu.

Kaynak: Sabah

disiteknoloji

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
500bin tl karşılığında benimle boşanmasan olur mu karıcığım?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Tamam o gitti ise ben geleyim aga.. :)

Reaksiyon puanı
5,172
Ms hastası olsam muhtemelen hayattan kopardım. Bu adam nasıl böyle hayatını yaşayabiliyor hiç anlamıyorum.

burhantnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ulan madem evilikten anladığın bu hiç evlenmeseydin kızada yazık

Reaksiyon puanı
51
Serdar Ortaç terkrar başka bir kızla evlenmezse ben eşşeğim hadi bakalım Serdar Ortaç = Acun 2

EgoLol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok severim kendisini ama hayatını mahvetti gerçekten kıza da yazık :/