Şenol Güneş'ten Milli Takım Açıklaması!

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,167
Reaksiyon puanı
625
Puanları
113
Yaş
23
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fatih Terim'in ayrılmasından sonra çıkan milli takım iddialarına noktayı koydu. Güneş, "Beşiktaş'ta yapacak çok işim var" dedi.


senol-gunes-8-7.jpg


Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in TFF’yle anlaşarak görevinden ayrılmasının ardından gündeme ilk gelen isim olan Şenol Güneş’in menajeri Deniz Türker, konuya açıklık getirdi.

Sporx’e konuşan Deniz Türker, Güneş’in milli takım için kapıları kapattığını belirtti. Şenol Güneş, Deniz Türker’le yaptığı telefon konuşmasında, “Beşiktaş’la yapacak daha çok işim var. 2 yıl kontrat uzattık. Bu iki yıl boyunca sadece Beşiktaş’a konsantre olmuş durumdayım. Ben bir görevdeyken, bir takımdan sorumluyken başka şeyler düşünmek hayat görüşüme aykırı” ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş; Abdullah Avcı, Mustafa Denizli ve Mircea Lucescu’yla birlikte A Milli Futbol Takımı için gündeme gelen dört isim arasında başı çekiyordu.

‘Benim zaten bir milli görevim var’

Öte yandan Şenol Güneş, Beşiktaş’ın İspanya kampında da konuyla ilgili bir açıklamada bulundu. Güneş, “Fatih Hoca’nın ayrılmasına üzüldüm, ben de o göreve geldim, yalnız kaldım. Fatih Hoca’ya teşekkür borçluyuz, çok iyi işler yaptı. Bu karar Federasyon’un kararıdır. Beşiktaş teknik sorumlusu olarak hayırlı olmasını dilerim. Fatih Hoca’yla her zaman görüşüyordum. Milli Takım için kendi şahsım adına konuşma yetkisine sahip değilim. O konu yönetimdedir. Böyle bir teklif gelmedi. Zaten gelecek olsa bile bana gelmesi doğru değildir, başkana gelmelidir. Ben Beşiktaş’ta çok mutluyum. Konratımı daha yeni uzattık. Benim zaten bir milli görevim var, o da Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmak” diye konuştu.

Son dakika! Şenol Güneş’ten flaş milli takım açıklaması
 
Üst