Şenol Güneş Bağdat Caddesi'nde !

Bu konuyu okuyanlar

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
[h=2]Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe-Galatasaray derbisi öncesi, sarı lacivertli takımın kalesi olarak bilinen Bağdat Caddesi'ne geldi! Peki binlerce Fenerbahçeli'nin derbi öncesi tezahüratlarla tur attığı Bağdat Caddesi'nde Trabzonspor Teknik Direktörü'nün ne işi vardı? İşte yanıtı![/h]
sgfbs_XQZS7.jpg

Bir fizik tedavi merkezinin Bostancı Bağdat Caddesi'ndeki açılışına Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş de katıldı.

Açılışta tecrübeli hocanın yanı sıra Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin, Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, tiyatrocu ve sinema oyuncusu Metin Akpınar ve çok sayıda davetli de yer aldı.

Tesisin açılışının ardından yaptığı açıklamada, futbolculuk yıllarından kalma bel ağrısı sıkıntısı bulunduğunu belirten Şenol Güneş, ''Kadıköy'e, caddeye, insanlığa en büyük hizmet diye düşünüyorum. Benim de uzun süredir bel ağrısı rahatsızlığım olduğu için yakın zamanda tedavi yerim burası olur diye düşünüyorum. Bana futbolculuk yıllarımda 'bırak' diyen doktorlar bile olmuştu. Biz 20 sene futbol oynadık. Ama ağrılar hala devam ediyor. Onları gidermek için tekrar buraya geleceğiz'' diye konuştu.

lınk
/