Sennheiser PC 350 Oyuncu Kulaklığı

Frostban3

Profesör
Sennheiser, oyunculara özel olarak tasarladığı PC 350 modeli ile karşımıza çıkıyor. Yılbaşında oyuncu arkadaşınıza güzel bir hediye olmaz mı?

Bilgisayar ya da konsol oyunu tutkunlarına yılbaşı hediyesi seçmekte güçlük yaşıyorsanız, Sennheiser PC 350 oyun kulaklığı size mükemmel bir seçenek sunuyor. Sennheiser PC 350, gerçeklik duygusunu ortadan kaldırarak, oyun meraklılarını oyunun tam kalbine taşıyan özel teknolojisiyle öne çıkıyor.

Dünya çapında oyuncuların katıldığı sayısız uluslararası turnuvanın da resmi kulaklığı olan Sennheiser PC 350, dünyanın en iyi oyun kulaklıkarından biri olarak tanınıyor. Oyun tutkunlarına Sennheiser PC 350 hediye ederek 2009'un oyun, macera ve heyecan dolu bir yıl olmasını sağlayabilirsiniz.


Sennheiser PC 350, hoş görünümüyle de ilgi çekiyor.

Katlanabilme özelliği sayesinde kolayca taşınabilen Sennheiser PC 350, şıklığı ve profesyonel görünümüyle dikkat çekiyor. Kulak destek sistemi son derece yumuşak ama dayanıklı malzemeden üretilen Sennheiser PC 350, uzun saatler boyunca oynanan sürükleyici oyunlarda bile en küçük bir rahatsızlık vermiyor. Kulaklık, özel yapısı sayesinde çevresel sesleri engelleyerek oyundan maksimum derecede keyif alınmasını sağlıyor. Böylece oyuncular, hiç rahatsız edilmeden en sevdikleri oyunun başında saatler geçirebiliyorlar.

Sennheiser PC 350
, özellikle strateji ve FPS oyunlarında ihtiyaç duyulan ve diğer oyuncularlarla konuşulmasını sağlayan entegre miktofona da sahip bulunuyor. Hareketli bir kol üzerinde bulunan mikrofon, ses iletimini kusursuz gerçekleştiriyor.

:: Oyuncu arkadaşınıza böyle bir kulaklık hediye eder miydiniz?

Bilgi için: Sennheiser
Yazan: Ruşen Göbel
SDN - http://shiftdelete.net
 
"Cyper Snipa Sonar 5.1" bulamazsam bundan alacağım büyük ihtimalle, gerçi surround değil sanırım stereo kulaklık, surround olsa daha iyi olur. Cyber Snipa Sonar bulan olursa da haber versin bana lütfen :)
 
Üst