Senkar.net güvenilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

rasimctn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Intel 4560 almak gibi bi niyetim var ama malumunuz ürün hiçbir yerde bulunamıyor uzun araştirma sonucu senkar.net sitesinde buldum ama güvenilir mi tereddütlerim var bu siteden alışveris yapan var mı ?

Screenshot_20170904-010434.png

Son düzenleyen moderatör:

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
fena bir siteye benzemiyor. sikayetvar.com ' da yardım etmeye calısmıslar anladıgım kadarıyla. fikrim yok

RmakBilal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şahsen bende bu siteden almayı düşünüyorum fakat terddüt ediyorum diğer türlü 300-400 arsı fiyat var yardımcı olursanız sevinirim

Mertyakisik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
senkar.net üzerinden hiçbir şey almayın aldırtmayın benim gibi mağdur olursunuz firma yalancılığı geçip dolandırıcılık statüsüne bürünmek üzere. Ne para geri iadesi yapıyorlar nede ürünü yolluyorlar. Paytr ödeme sistemini kullanıyorlar üstelik normalde iptal tuşuna bassalar 1 dakika içinde Paytr ödemeyi gerçekleştiriyor hesabınıza ancak bu firma parayı kullanıyor ve ödemeleri geciktiriyor. Bu anlaşmalı oldukları Paytr firması içinde kötü bir durum onları öne sürüp markanın güvenilirliğini sarsıp kötülüyorlar.

prografik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aman Kardeşim sakın biz 9 unda buyana bekliyoruz . Paramızı ürün var gün içinde kargolarız diye aldılar . 4 gün beklettiler 4 gün sonunda elimizdeki ürün iade imiş dediler . Akıl var mantık var bir ürünün iade olduğu 4 gün sonramı anlaşılır ? Yalan yanı . Neyse mail ile ürün 21 inde gelecek gönderelim dediler 5. Gün tabi iş işten geçti . Resmen paramızı blokeleyip kendi paralarıymış gibi kullandılar bizide salak yerine koydular resmen .

Aman kardeşim dikkatli ol sakın sakın git bildiğin yerlerden al . Biz kendisini tüketici haklarına verdik cevap süresini bekliyoruz . Oda bitsin zaten hakkında dava açılacak . Hani parayıda geçtik cezasını alsın onu bekliyoruz resmen sabırla . Ve alacakta...

Birde teknikmekan diye bir sitesi falan var orada bunlara ait. Önceden internetteki yorumları okusaydık böyle olmazdı ama oldu birkere... Ellerinde ürün falan yok senin paranı alıp gidip getirtiyorlar ama sana söylemiyorlar elimizde var diyorlar .

Nanokatalog ta öyle ama adamlar hiç olmazsa söylüyorlar baştan şu kadar günde gelir diye . Onlardan al daha iyi . Dedikleri günde geliyor ... Ben aldım hiç bir sıkıntı çıkmadı Nano katolagtan .

Aslında güzel iş milletten parayı topla kafana göre takıl . Adam arada sırada arayıp tehdit ediyor . Bizde sizin hakkınızda yazarız diye . Yazın dedim ispatlayabilirseniz tabi. Birde akıl veriyor yaptığınız çocuk ca diye .. şikayeti silin ödemenizi yapalım diyor hala . Zaten madur etmişssin birde istekte bulunuyor . Neymiş ilk adımı biz atacakmış böyle kendi arayıp akıl veriyor . Sadece tek bir kişi . Whatsapp ta konuşurken Yok muhasebeye mail atın falan gibi kurumsal firma imaji veriyor kendine . Bizde ona kandık ya . Baktık sonra gelen mailler sitenin bir info adresinden geliyor bir kendi kişisel e-mail adresinden geliyor . Ozaman anladık ama iş işten geçti işte. Bugün bizi aradı açtık merak edip . Adım Ali diyor hani çok kişi ya bunlar . Yaaaa yemin ederim kesinlikle uzak dur neler neler .....

Bu Senkar net denilen firma Şikayet yorumuzu beğenmeyip silin ödemenizi yapayım diye bize gözdağı veriyor birde utanmadan. Hala ödemeyi yapmadı kendince bizim şikayetimizi bahane edip . Tekrar salak yerine koyacak şikayeti sildirip . Çünkü biliyorki şikayet silindiğinde tekrar aynı şikayetin yayınlanmayacağını. Üstüne üstlük birde bizde sizin için yazarız etramızda çok adam var diye tehdit ediyor . Ama hesaplaşacağız çok az kaldı ..... Aman kardeşim aman ....

Son düzenleme:
D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Aman Kardeşim sakın biz 9 unda buyana bekliyoruz . Paramızı ürün var gün içinde kargolarız diye aldılar . 4 gün beklettiler 4 gün sonunda elimizdeki ürün iade imiş dediler . Akıl var mantık var bir ürünün iade olduğu 4 gün sonramı anlaşılır ? Yalan yanı . Neyse mail ile ürün 21 inde gelecek gönderelim dediler 5. Gün tabi iş işten geçti . Resmen paramızı blokeleyip kendi paralarıymış gibi kullandılar bizide salak yerine koydular resmen .

Aman kardeşim dikkatli ol sakın sakın git bildiğin yerlerden al . Biz kendisini tüketici haklarına verdik cevap süresini bekliyoruz . Oda bitsin zaten hakkında dava açılacak . Hani parayıda geçtik cezasını alsın onu bekliyoruz resmen sabırla . Ve alacakta...

Birde teknikmekan diye bir sitesi falan var orada bunlara ait. Önceden internetteki yorumları okusaydık böyle olmazdı ama oldu birkere... Ellerinde ürün falan yok senin paranı alıp gidip getirtiyorlar ama sana söylemiyorlar elimizde var diyorlar .

Nanokatalog ta öyle ama adamlar hiç olmazsa söylüyorlar baştan şu kadar günde gelir diye . Onlardan al daha iyi . Dedikleri günde geliyor ... Ben aldım hiç bir sıkıntı çıkmadı Nano katolagtan .

Aslında güzel iş milletten parayı topla kafana göre takıl . Adam arada sırada arayıp tehdit ediyor . Bizde sizin hakkınızda yazarız diye . Yazın dedim ispatlayabilirseniz tabi. Birde akıl veriyor yaptığınız çocuk ca diye .. şikayeti silin ödemenizi yapalım diyor hala . Zaten madur etmişssin birde istekte bulunuyor . Neymiş ilk adımı biz atacakmış böyle kendi arayıp akıl veriyor . Sadece tek bir kişi . Whatsapp ta konuşurken Yok muhasebeye mail atın falan gibi kurumsal firma imaji veriyor kendine . Bizde ona kandık ya . Baktık sonra gelen mailler sitenin bir info adresinden geliyor bir kendi kişisel e-mail adresinden geliyor . Ozaman anladık ama iş işten geçti işte. Bugün bizi aradı açtık merak edip . Adım Ali diyor hani çok kişi ya bunlar . Yaaaa yemin ederim kesinlikle uzak dur neler neler .....

Bu Senkar net denilen firma Şikayet yorumuzu beğenmeyip silin ödemenizi yapayım diye bize gözdağı veriyor birde utanmadan. Hala ödemeyi yapmadı kendince bizim şikayetimizi bahane edip . Tekrar salak yerine koyacak şikayeti sildirip . Çünkü biliyorki şikayet silindiğinde tekrar aynı şikayetin yayınlanmayacağını. Üstüne üstlük birde bizde sizin için yazarız etramızda çok adam var diye tehdit ediyor . Ama hesaplaşacağız çok az kaldı ..... Aman kardeşim aman ....
geçmiş olsun bence paranızı iade etse bile şikayeti kaldırmayın ne nane olduklarını herkes görsün

prografik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
geçmiş olsun bence paranızı iade etse bile şikayeti kaldırmayın ne nane olduklarını herkes görsün

Hocam sıkıntı Yok biz bunu alacağız öyle yada böyle . Sadece uzatıyor kafasına göre ama uzatsın . Satış sözleşmesinde Dayandıracağı hiçbir alan Yok bu konu hakkında çünkü haksız. İstediğimiz ürün ne ön sipariş nede elimize geçip iade edilen bir ürün. Tamamen yalan söyleyerek elimizde ürün var denip. Ödemeyi yaptırıp 5. Gün elimizdeki ürün iade ürünmüş yalanıyla geri dönüş yapılarak bizi kandırmaya yönelik bir durum . Bu iki durumda olmadığı İçin sözleşme dahilinde hareket etmeye hakkı yok doğal olarak. Satış sözleşmesine güveniyorlar sanırım ama bizde tüketici haklar1nın bize verdiği çayma dilekçesine ve ödemenin 14 gün içinde yapılması gerektiği yönünde kanunen bekleme safası içindeyiz . Herşey sırayla 14 gün dolduğunda inşallah yatırmamış olurda dava açılır biz davanın açılmasını bekliyoruz. Çünkü böyle birşey olamaz insanları aptal yerine koyup kendi rızaları dışında paralarını blokelemek kullanmak kimsenin haddine değil...

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Bir an HB'ye girdim sandım fakat logoyu görünce Senkar'a girdiğimi anladım :) Daha önceden senkar'dan alış veriş yapmadım o yüzden kesin bir şey diyemeyeceğim.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bir an HB'ye girdim sandım fakat logoyu görünce Senkar'a girdiğimi anladım :) Daha önceden senkar'dan alış veriş yapmadım o yüzden kesin bir şey diyemeyeceğim.
Hepsiburada'nın bir müşteri temsilcisine şikayeti ilettim. Eğer ortada bir telif hakkı ihlali varsa o bahane ile çöksün site. Hepsiburada'nın işine gelir alacağı tazminatı düşünürsek :)

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Az önce geri döndüler. İlgili birimlere iletmişler, incelenecek :)

prografik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Helal Olsun sözlerinin arkasında durdukları bir şey var . Adam bizde yazarız dedi ve yazdı . Bravooo ve pesssss Gerekenleri görüştüm şikayet var ile. Bununda hesabını tabii ki verecek !!! Yazan kişide yanında çalışan bir şahıs..

OyDraA.png

Son düzenleme:

prografik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaş çok sinirliyim ancak. Şaka gibi bir durumla karşı karşıya kaldım. Senkar Net sitesinden alışveriş yaptım başımada gelmeyen kalmadı ! Ödediğimiz para iade edilmiyormuş gibi birde Şikayet var üzerinden şikayet yanıtlamak dahi zorunda bırakıldım. Böyle birşey olabilirmi...

Ve sonunda bugün yanlarında çalışan seda adında çalışanları şikayet var sitesine hakkımızda aşağıda gördüğünüz yorumu yazmış Hani haliyle çoookkk ama çoooook sinirliyim....
Hani kurumsal üyeliğede girmemiştim şikayet var da ama Bende gerekli cevabı verebilmek için şikayet var a kurumsal üye olup. Şaka gibi yaaaa Düştüğümüz duruma bak
Resmen yalandan hiç tanımadığım bu insanlar şikayet yazmış yaaaaa Bu nasıl olabilir !!!!

Simdi bu patronunun aklına uyan kişiyi savcılığa vereyim mi ? Siz ne yapardınız arkadaşlar....

Şikayet İçeriği Linki

sikayetttt.jpg