Öneri Selam Dostlar

Bu konuyu okuyanlar

CyberSecurityExpert

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Herkese selamlar arkadaşlar. Forumda yeniyim. Kategori olarak da tanıtma bölümü olduğunu görünce kendimi tanıtmak aklıma geldi. Ben çocukluğumdan beri siber güvenlikle ilgileniyorken çevremin de yönlendirmesiyle yazılıma geçiş yaptım. (İkisine de ilgim sürüyor.) Ardından Python öğrendim ve geliştirmeye başladım .Ancak proje olarak ilerlemediğim için öğrensem de proje yapamıyorum gibi geldi. Sanki malzemeleri alıp yemek yapamıyor gibiydim. Sonra bu bana tecrübe oldu ve Swift öğrenmeye başladığımda buna da dikkat ettim ve kendimi geliştirebildim. Sonra başladığım yere dönüp Python'u gerçekten öğrendim. Gerçekten dememdeki amaç ise projeler yaparak. Yani artık malzemelerden yemek yapmayı öğrenmiştim. Sonra korkarak da olsa C++ başlangıcı yaptım ve kendimi geliştiriyorum. Şimdilerde kendmi geliştirirken bu tarzda bir platformun yardımcı olabileceğini düşündüm. Python ,Swift , bilgisayar önerileri , sistem dizme , Linux gibi konularda beni etiketlerseniz elimden geldiğince yardımcı olurum. C++ 'da ise yardımcı olmaya çalışırım ama galiba benim de o konuda biraz yardıma ihtiyacım var?