Selam arakadaşlar bu oyuna benzer oyun var mı ??

Bu konuyu okuyanlar

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Selam arkadaşlar geçen tamer yeşildağnın attığı bir video vardı Call Of Duty : Clod War oyunu bu oyun 13 kasımda çıkacakmış .
Ben bu oyuna benzer oyun arıyorum artık fps mi nasıl deniyor bilmiyorum. Pc den oynayacağım ama hikayeli olmasın fps oyunu olsun.
Varsa buna benzer oyunlar söylerseniz sevinirim ( İnternet cafelerde olur mu pc yokda orada aynarım 1 2 saat )

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,980
İnternet kafelerin bilgisayarı genelde zayıf olur. Sana oyun önerim .
Operation Flashpoint - Dragon Rising

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,980
Hmmm Peki Sana önerim Battlefield oyna online. 3 yada 4

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
yalnız battlefield i single oynayacaksan hiç oynama o oyunun olayı multi. Single istersen wolfenstein veya bioshock derim fps olarak.

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
Selam arkadaşlar geçen tamer yeşildağnın attığı bir video vardı Call Of Duty : Clod War oyunu bu oyun 13 kasımda çıkacakmış .
Ben bu oyuna benzer oyun arıyorum artık fps mi nasıl deniyor bilmiyorum. Pc den oynayacağım ama hikayeli olmasın fps oyunu olsun.
Varsa buna benzer oyunlar söylerseniz sevinirim ( İnternet cafelerde olur mu pc yokda orada aynarım 1 2 saat )
call of duty black ops 1ve 2

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
yalnız battlefield i single oynayacaksan hiç oynama o oyunun olayı multi. Single istersen wolfenstein veya bioshock derim fps olarak.
dostum hikaye modlu olmasın yani cod clod war gibi fps oyunu hikayesiz

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
dostum hikaye modlu olmasın yani cod clod war gibi fps oyunu hikayesiz
Birincisi cod hikayesiz bir oyun değil basbayağı hikâyeli bir oyun.
İkincisi söylediklerim zaten fps oyunu. Kaldı ki fps olarak oynayabileceğin en iyi fpsleri söyledim.
Üçüncüsü hem single hem hikayesiz oyun belki bi Mario'dur. Ki onda bile üstünkörü de olsa hikaye var. Anlayacağın single ama hikayesiz oyun bulman imkansız gibi bir şey.

Hikaye istemiyorsan battlefield 5 al multiplayerını oyna.

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Birincisi cod hikayesiz bir oyun değil basbayağı hikâyeli bir oyun.
İkincisi söylediklerim zaten fps oyunu. Kaldı ki fps olarak oynayabileceğin en iyi fpsleri söyledim.
Üçüncüsü hem single hem hikayesiz oyun belki bi Mario'dur. Ki onda bile üstünkörü de olsa hikaye var. Anlayacağın single ama hikayesiz oyun bulman imkansız gibi bir şey.

Hikaye istemiyorsan battlefield 5 al multiplayerını oyna.
yani dostum anladığım kadarıyla hikayeli oyunların multüplayerları bu şekilde fps gibi değil mi

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
yani dostum anladığım kadarıyla hikayeli oyunların multüplayerları bu şekilde fps gibi değil mi
Yok öyle değil. Sen hem hikayesiz hem de fps bir oyun istiyorsan multiplayer oyunlara yönelmen gerek. Multiplayer fps olarak da en bilineni battlefield serisidir. Blizzard'ın overwatch, Valvenin Team Fortress 2 gibi oyunları da var tabi. Yalnız şöyle bir şey var beraber oynayacağın bi arkadaşın yoksa pek bulaşma multiplayer olayına. Sıkılırsın. Veya oyun esnasında arkadaş edinmeye bak ki keyifli olsun. Multiplayer oyun tek başına bi yerden sonra sıkar.

Tek başına oynayacaksan da wolfenstein new order sonra new colossus oyna. İlla hikayesiz olsun, hiç hikaye olmasın diye tutturursan elinde 10 seçenek varsa 9'unu hatta belki 10'unu birden iptal etmiş oluyorsun. Birinci şahıs kameralı (fps yani) silahlı, adam vurmalı aksiyon oyunu olması yeterli olmalı.

Edit şimdi geldi aklıma singularity vardı ona da bakabilirsin.