Seks listesi dünyaya yayıldı

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Seks listesi dünyaya yayıldı

Üniversite öğrencisi genç kızın, birlikte olduğu 13 erkeğin yataktaki hünerlerini derecelendirdiği liste tüm dünyaya yayıldı.

seks-liste.jpg

ABD'nin Kuzey Carolina eyaletindeki bir üniversitde öğrenim gören Karen Owen adlı kız öğrencinin, okulda birlikte olduğu erkeklere ilişkin çok yakın arkadaşlarıyla paylaştığı bir liste şimdi internet üzerinden tüm dünyaya yayıldı.

Duke Üniversitesi öğrencisi Karen Owen, 'Gayriresmi Bitirme Tezi' başlığı altında hazırladığı ve sadece 3 yakın arkadaşına e-posta ile gönderdiği listede, büyük çoğunluğu aynı üniversitede sporcu olan 13 erkekle yatak maceralarına dair derecelendirme yapıyordu.

POWERPOINT SUNUMU

42 slaytlık PowerPoint dosyası olarak hazırlanmış listede, genç kızın birlikte olduğu isimler, yataktaki hünerleri, sportif yetenekleri ve yaratıcılıkları gibi 8 ayrı kategoride notlandırılıp sıralanıyordu.

Final haftalarında üniversite kütüphanesinde, duşta, otomobilde ya da sarhoşken birlikte olduğu isimleri bir bir bu listeye ekleyen Karen'in, sadece çok yakın arkadaşlarıyla paylaşmayı düşündüğü bu 'bitirme tezi', nasıl olduysa dışarı sızarak önce üniversitedeki 14 bin öğrenciye, daha sonra da yine internet üzerinden tüm dünyaya yayıldı.

Seks listesinin detaylı anlatımlarından birinde Owen, "Duke Üniversiteli bir atlette yattım. Tamamen kendimi kaybetmiş durumdaydım, buna rağmen sürünerek de olsa tekrar yatağa girmeyi başardım" diyor.

Diğer bir anlatımda ise, birlikte olduğu tenis oyuncusu ile seks tecrübesini yorumlayan genç kız şu sözlere yer veriyor: O tamamen berbattı. Beni öpmeye bile tenezzül etmedi ve işini de 5 dakikada bitirdi. Seksten hemen sonra odadan çıktı gitti ve bir daha geri dönmedi.

Sır tutamayan arkadaşları nedeniyle bir anda hayatı kararan genç kız bütün sosyalleşme sitelerindeki profillerini ortadan kaldırıp sessizliğe gömüldü

http://haber.mynet.com/detay/dunya/seks-listesi-dunyaya-yayildi/536055?utm_source=mynet&utm_medium=www&utm_campaign=home_haber_image

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Tez danışmanıda kimmiş acaba :p

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
ahahauhas Kız yattığı erkeklerinin istatistiklerini yapıp puan vermiş:lol::lol:

35ho2gm.jpg

"David Goulet" Rezil oldun:lol::lol:

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Püüü rezil herifler...

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Diğer bir anlatımda ise, birlikte olduğu tenis oyuncusu ile seks tecrübesini yorumlayan genç kız şu sözlere yer veriyor: O tamamen berbattı. Beni öpmeye bile tenezzül etmedi ve işini de 5 dakikada bitirdi. Seksten hemen sonra odadan çıktı gitti ve bir daha geri dönmedi.
"Skib bıraktı":D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629

Muhhahaha..:D

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73

Muhhahaha..:D

hakaret gibi :D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bu hatun fazla yaşamaz.:D

MtHan

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Parayla yapınca suç beleşe olunca suç değil ne adalet sistemi ama :mrgreen:

kkoray

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
sutas_eski_kasar_1256220713.jpg

tescillenmiştir :tt2:

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
10 üzerinden 10.25 yok artık :D :D ne yaptın birader kıza...

hayranim

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Gece gece çok güldüm ya.

Yorumlar koparttı beni.

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
bu işin!!!!!! koleksiyonerliğini mi yapmak istemiş nedir bu?

''42 slaytlık PowerPoint dosyası olarak hazırlanmış listede, genç kızın birlikte olduğu isimler, yataktaki hünerleri, sportif yetenekleri ve yaratıcılıkları gibi 8 ayrı kategoride notlandırılıp sıralanıyordu'' bu kadar da detaylı çalışma yap.bu sadece bir şeyle açıklanabilir SAPIKLIK