Seks Gurusu Papaz

Bu konuyu okuyanlar

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Seks gurusu papaz!

Zevkin teolojisini’ yapan Polonyalı papaz Ksawery Knotz, Katoliklerin gözdesi oldu. Doktorası bulunan papaz Knotz, ‘İyi seks cennete seyahat gibidir’ diyor.

‘Doyum, mutlu eder’
SEMİNERLERİNDE ‘Seks antrenörü’ yazılı tişört giyen papaz Ksawery Knotz (43) çiftlere orgazm için dua ettiriyor. Cinselliği zevk değil, üreme yöntemi olarak gören klasik Katolik öğretisinin tersine “İyi seks cennete seyahat gibidir. Doyum, insanlara sonsuz hayatın mutluluğunu tattırır” diyen doktoralı papaz, kadını memnuniyetsiz bırakan cinselliğin yasak olduğunu anlatıyor. Knotz, “Tanrı insanları seksten doyum alacak biçimde yarattı. Bunu bolca yaşamak Tanrı’nın iradesidir” diyor.

Doğum kontrolüne karşı
SIK sık orgazm olmayı tavsiye eden papaz Knotz, doğum kontrolüne ise karşı. Doğum kontrol hapları ve prezervatife “İlahi mühendislik planlarına müdahale” gerekçesiyle karşı çıkan papaz, cinselliğin sadece evli çiftler ve kadın ile erkekler arasında yaşanmasını savunuyor. Yemini nedeniyle bakir olan papaz, terapistlerin, “Deneyimi olmadan nasıl cinsellik konusunda tavsiye veriyor” eleştirisini, “İyi bir kardiyolog olmak için enfarktüs geçirmek gerekmez” sözleriyle yanıtlıyor.

milliyet

ashabulyemin

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
bu yazıyı okumadan önce katoliklik hakkında bilgi edinin
cinsi yaşam ruhbanda yasaktır ama hemcinsiyle olmak takiyyedir
anlatamda yeri değil
garibin diline vurmuş

Phantom_TM

Doçent
Reaksiyon puanı
0
çok cesur bi papazmış :D ama ben doğum kontrolünden yanayım. tabi bu papazın vaazları bizi bağlamaz :)

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
aferin papaza. islamda da bu böyledir. Eşini tatmin etmeyen kadın/erkek vebal altında kalıyor diye okumuştum.

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
böyle önemli yazıyı paylaştığın için teşekkürler fish

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Papazın sex yasağı varmış.Ondan böyle üzerinde durup methiyeler dizmiş sex için..:)

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
valla ben papazın yalancısıyım...:D

ben bilmem o bilir :ppp