Soru Şehir değişikliğinden sonra burun kanaması

Bu konuyu okuyanlar

stocy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Şehir değiştirdim 1 hafta oldu ama 3-4 gündür her sabah burnumda kanama oluyor istanbuldan Gümüşhaneye geldim mesela uyuyorum gece uyanıyorum bir şey yok, bir daha uyuyorum sabah oluyor saat 6-7 gibi uyandığımda kanıyor birdaha uyuyorum öğlen kalkıyorum mesela, bir kanama yok o zman da. Neden olur bu durum? Birde bugün sabah kanadı yine ama 30-40 dk önce tekrar oldu kanama. 25-30 sn arasında kanayıp duruyor kanama ilk defa bugün oldu öğlen kanama neden oluyor bu?

Necla123??

Asistan
Reaksiyon puanı
199
Şehir değiştirdim 1 hafta oldu ama 3-4 gündür her sabah burnumda kanama oluyor istanbuldan Gümüşhaneye geldim mesela uyuyorum gece uyanıyorum bir şey yok, bir daha uyuyorum sabah oluyor saat 6-7 gibi uyandığımda kanıyor birdaha uyuyorum öğlen kalkıyorum mesela, bir kanama yok o zman da. Neden olur bu durum? Birde bugün sabah kanadı yine ama 30-40 dk önce tekrar oldu kanama. 25-30 sn arasında kanayıp duruyor kanama ilk defa bugün oldu öğlen kanama neden oluyor bu?
Benim burnumda sürekli kanar şehir değişikliğiyle ilgisi yoktur bencee

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Radyasyon çokmu etrafında? Modem Wifi sinyalleri yada açık kalmış Bluetooth'lar? Yada açık Gps ler?
Yada hatt internetleri? 5g felan? :D

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
Şehrin ısısı zaurun dediği gibi radyasyon fln da etkilidir ama genellikle sıcaktan olur

stocy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İstanbulda olmuyordu hiç ilk defa burda oldu 2 aile geldik ben yaşadım sadece merak ettim nedenini ondan