• Xiaomi Redmi Note 10S inceleme!

ShiftDelete YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda Redmi Note 10S modelini inceledik.

Soru Şehir değişikliğinden sonra burun kanaması

Bu konuyu okuyanlar

stocy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Şehir değiştirdim 1 hafta oldu ama 3-4 gündür her sabah burnumda kanama oluyor istanbuldan Gümüşhaneye geldim mesela uyuyorum gece uyanıyorum bir şey yok, bir daha uyuyorum sabah oluyor saat 6-7 gibi uyandığımda kanıyor birdaha uyuyorum öğlen kalkıyorum mesela, bir kanama yok o zman da. Neden olur bu durum? Birde bugün sabah kanadı yine ama 30-40 dk önce tekrar oldu kanama. 25-30 sn arasında kanayıp duruyor kanama ilk defa bugün oldu öğlen kanama neden oluyor bu?

Necla123??

Asistan
Reaksiyon puanı
194
Şehir değiştirdim 1 hafta oldu ama 3-4 gündür her sabah burnumda kanama oluyor istanbuldan Gümüşhaneye geldim mesela uyuyorum gece uyanıyorum bir şey yok, bir daha uyuyorum sabah oluyor saat 6-7 gibi uyandığımda kanıyor birdaha uyuyorum öğlen kalkıyorum mesela, bir kanama yok o zman da. Neden olur bu durum? Birde bugün sabah kanadı yine ama 30-40 dk önce tekrar oldu kanama. 25-30 sn arasında kanayıp duruyor kanama ilk defa bugün oldu öğlen kanama neden oluyor bu?
Benim burnumda sürekli kanar şehir değişikliğiyle ilgisi yoktur bencee

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
19,639
Radyasyon çokmu etrafında? Modem Wifi sinyalleri yada açık kalmış Bluetooth'lar? Yada açık Gps ler?
Yada hatt internetleri? 5g felan? :D

Reaksiyon puanı
519
Şehrin ısısı zaurun dediği gibi radyasyon fln da etkilidir ama genellikle sıcaktan olur

stocy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İstanbulda olmuyordu hiç ilk defa burda oldu 2 aile geldik ben yaşadım sadece merak ettim nedenini ondan

Son mesajlar