Sefer Ahirim Sensin'le veda etti!

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,318
Kanal D'nin sevilen dizilerinden Poyraz Karayel oyuncusu Kanbolat Görkem Arslan (Sefer) 46. bölümde yayınlanan sahnesinde aracını uçuruma sürerek veda ettiği görülmüştür.

Söz konusu vedanın ardından konuşulan ise diziden çıkıp çıkmayacağı tartışılmaktadır. Aldığımız bilgilere istinaden başrol oyuncusu olan İlker Kaleli (Poyraz) ile aralarında sette sürtüşme olduğu yönünde, Poyraz genel yayın yönetmeli ile görüşmesinde ya Sefer'in diziden çıkması yada kendisinin diziyi bırakacağı kulisleri dönmekte.

Sefer'in veda videosu;

Ahmetbayraktar_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ya bizimkiler Dirilişi izlediği için bu diziyi anca yayınlandıktan 1 2 gün sonra izleyebiliyorum demin instagramda dolanırken dizideki sadrettinin sevgilisi rolünde olan Merve altınkaya nın instagram hesabında paylaştığı resimle öğrendim düşünün bendeki hüsranı... Anlattığın olayda yinede inşallah doğru değildir ya Poyraz Karayel zaten bu tarz kalitede bi dizi Game of thronez vari kralı indirirler yani

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,318
GOT'u geçebileceğini zannetmiyorum.. :D

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Ben de dün izlerken şaşırdım. Dedim Allah Allah gerçekten öldü mü?

Sonra düşündüm o arabadan nasıl kurtulur diye. Yok yok, mümkün değil kurtulamaz. Öldü yani tamam. Mevta :eek:

Ahmetbayraktar_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben Sadrettinde öldü artık dedim ama uyanmış galiba... Gerçi bu daha zor gitti artık dizidekiler sosyal medyadan bile veda etmiş...

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,318
Nedense dikkatinizi çekti mi? Tüm dizi oyuncuları sette olan olaylardan dolayı çıkıyorlar. Nurgül Yeşilçay ve nicelerini söyleyebilirim..