Security error: this phone has been flashed with unauthorized software and is locked hatası alıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

graphiste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba,

Telefonum vodafone smart 6

"security error this phone has been flashed with unauthorized software and is locked" hatası alıyorum. Telefon açılmıyor. Yeniden başlatıyorum bazen açılıyor sonra yine gidiyor.

Yardımcı olursanız sevinirim.

WhatsApp Image 2019-10-07 at 10.20.14.jpeg

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Arkadaşlar merhaba,

Telefonum vodafone smart 6

"security error this phone has been flashed with unauthorized software and is locked" hatası alıyorum. Telefon açılmıyor. Yeniden başlatıyorum bazen açılıyor sonra yine gidiyor.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 79870

Güvenlik uyarısı: telefonunuza yabancı bir işletim sistemi yüklenmiş manuel olarak. Cihazınızı kilitleme ihtiyacı duyduk lütfen servisinizi arayın. Unutmayın bu ek ücretlere neden olabilir. Türkçesi bu

graphiste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonu 4 senedir kullanıyorum ilk defa böyle bi hata aldım telefona hic yabancı bişey yüklemedim şimdiye kadar ekstra hiç bişey yüklemedim.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Sürüm 6.0.1

Eset kurulu acaba ondan yapıyor olabilir mi?
Sürüm 5 ve 4 lerin güvenlik açığı vardı büyüzden sordum. Aslında cidden böyle bir şey neden oldu anlamadım. Sebebin antivirüs olduğunu düşünmüyorum.

graphiste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sürüm 5 ve 4 lerin güvenlik açığı vardı büyüzden sordum. Aslında cidden böyle bir şey neden oldu anlamadım. Sebebin antivirüs olduğunu düşünmüyorum.
Bende anlamadım işin garibi internette çözümü yok bulamadım

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Vodafone Smart Ultra 6
çekirdek sürümü 3.10.49
Araştırma yaptım telefonla ilgili bu soruyu yaşayan Türkiye de birkaç kişi var sizin gibi ceval bulamamışlar ingilizce dilinde buldum bulmasınada vodafone olmayan telefonlar çıktı.

Eğer garantiniz varsa servise yollayın yok ise telefonunuz da krikital bilgiler taşımıyorsanız hard reset bilgisayar kullanarak format gibi bazı şeyler yapabilirsiniz tabi bura benim ilgi alanım olmadığı için yardım edemeyeceğim.

graphiste

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Araştırma yaptım telefonla ilgili bu soruyu yaşayan Türkiye de birkaç kişi var sizin gibi ceval bulamamışlar ingilizce dilinde buldum bulmasınada vodafone olmayan telefonlar çıktı.

Eğer garantiniz varsa servise yollayın yok ise telefonunuz da krikital bilgiler taşımıyorsanız hard reset bilgisayar kullanarak format gibi bazı şeyler yapabilirsiniz tabi bura benim ilgi alanım olmadığı için yardım edemeyeceğim.
İlginize teşekkür ediyorum. Hard reset deneyeceğim.

Syy.Dwm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hardreset ekranı çıkmadığı için hiç birşey yapamadım.
Yabancı sitelerde flash tool gibi programlarla yazılım atarak çözümleri gösteriyor ama telefonu pc görmüyor ayrıca programın istediği eklerde genellikle tutarsız, eksik belirtilmiş.
Başka sorun yaşayıp çözüm üreten var mı?

Oguzhan7o

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hard resetle düzelecek bir sorun değil atamazsınız zaten telefona baştan yazılım yüklenmesi lazım bilmiyorsanız hiç bulaşmayın yapamazsınız üstüne bir de elinizde kalır. İşi bilene verin

enes.uyrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba sorunu çözebildinizmi?
Aynı sorun benim cihazımdada var şuan telefon önemli değil içinde bilgilerim vardı ekran vs. kırık zaten