Sebepsiz ani ping artışları

Bu konuyu okuyanlar

daiosama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhaba, yaklaşık 1 haftadır ani ping artışlarıyla uğraşıyorum neden olduğunu çözemedim hız testi yapıyorum hızım 14 15 çıkıyor ping 8 jitter 0 diyor modeme ping atıyorum 0 ms çıkıyor hat değerlerimi aşağıya bırakıyorum anlayan biri belki yardımcı olur, teşekkürler.

Ekli dosyalar

• resim_2021-01-03_150113.png
    resim_2021-01-03_150113.png
    4 KB · Görüntüleme: 173
  • a.JPG
    a.JPG
    41.5 KB · Görüntüleme: 184
  • test.JPG
    test.JPG
    82.7 KB · Görüntüleme: 181

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
aynı problem bende de oluyor ama sorun oyun sunucusundan kaynaklansa herkeste ping çıkmaz mı
Şöyle, siz oyun sunucularına ne kadar uzak olursanız pinginiz o kadar yüksek olur. Sunuculara ne kadar yakın olursan pingin o kadar düşük olur. Sunuculara uzaklık önemli bu durumda.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Bu gün LoL'de ani ping yükselmesini bende yaşadım. Daha önce hiç olmuyordu.

daiosama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hat değerlerinde bir anormallik yok, oynadığın oyun sunucularından kaynaklı bir sorun olabilir.
oynadığım her oyunda aynı ki çarşı içinde oturuyorum 50 metre ötemde en iyi internet kafeler var altımdada ps kafe var
Mesaj otomatik birleştirildi:

sorun kablolarda yada bilgisayarımdamı diye düşündüm telefonumdada oyun oynuyorum ondada ping çıkıyor

Birde modemin bağlandığı yere tesisatçılar kabloları yanlış çakmış heralde gelen teknik ekip elemanı prizi açıp kabloyu bağladı böyle bir şey yaptı bunun yüzünden olma şansı var mı

s.jpg

Son düzenleme:

Son mesajlar