sea of thieves nasıl bir oyun?

Bu konuyu okuyanlar

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
elimde sea of thieves var fakat arkadaş yok yüklesem eğlenceli olur online nasıldır bu oyun sanırım 60gb indirmeden önce bir araştırayım dedim
NOT: sdn deki videoyu izledim

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
elimde sea of thieves var fakat arkadaş yok yüklesem eğlenceli olur online nasıldır bu oyun sanırım 60gb indirmeden önce bir araştırayım dedim
Şimdi nasıl bilmiyorum ama ilk çıktığında kötü oyun diyorlardı çünkü hep aynı şeyleri tekrar tekrar yapıyormuşsun....

Yani bir süre sonra sıkıcı geliyor diyorlardı.

Dediğim gibi şimdi böyle mi değil mi bilmiyorum. Oyunu hiç deneyimlemedim.

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
Hocam battle royale tarzı bir modu var toplam 6 takım oluyor adalarda sandıklar oluyor o sandıkları çıkarıp,satıp puan alıcaksınız.Ve denizde öbür takımlarla savaşıyorsunuz ve tabi top darbeleri geminize zara veriyor.Ve siz geminizi tamir etmeye çalışıyorsunuz.Top gülle gibi silahlarda var, yelken açma gibi özelliklerde var

Awshy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tek başına eğer ingilizcen varsa eğlenceli olur bir crew’a atar seni genellikle yabancı olur 4 kişi ve onlarla takılabilirsin diğer türlü iletişim kurmadan oyunun hiç bir eğlencesi yok. Ayırca xbox game pass 15 lira bana sorarsan arkadaşlarına 1 aylık aldır zaten oyun içi içerik çok fazla olmadığı için max 1 ay oynar sıkılırsınız ama başlarda tabi ki sarıyor çok.