SE2 beklemeye değer mi , XR almalı mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
7,999
Dostlar yakın zamanda telefon alacağım. Tam XR almaya niyetlenmişken iPhone SE2 haberleri çıktı ve onu beklemeye karar vermiştim. Ancak bu sene çıkıp çıkmayacağı belli değil her sene çıkacak deniliyor. O yüzden riske girmek istemiyorum. iPhone XR pişman eder mi sizce? SE2 olur da çıkarsa çok büyük bir fark olur mu arada?
Bir de iPhone XR ilk çıktığı zamanlar portre modu sadece insanları algılıyor ileride güncelleme ile diğer nesnelere de destek gelir diyordu inceleme kanalları bu güncelleme geldi mi cihaza? Şimdiden teşekkür ederim.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Se2 bu sefer cikicak sanirim.Haberler en azından bunu gösteriyor.Fiyatta 399 dolar olursa yaklaşik 4bin liradan satişa cikar.Son nesil işlemci ve güncelleme desteğiyle Xr dan da yaklasik 2-2500 ucuz olduğunu düşünürsek beklemeye değer.Aciliyetiniz yoksa bekleyebilirsiniz.3500-4000 olursa bende almayi düşünüyorum.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bence SE nin 2'ncisi çıkmayacak ama ben olsam beklerdim yakın bir tarih çünkü, çıkarsa bekleyin (aciliyet yoksa) çünkü çıkarsa 4500-4000 TL dolaylarında olur.

thebow68

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Xr alacağına xs almak daha mantıklı değil mi?

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
XS ile XR arasında fiyat farkına değecek farklar var eğer bütçeniz yeterliyse XS alırsanız çok daha iyi olur. XS ile XR arasında ekran kalitesi farkı var, XS'in çerçevesi paslanmaz çelik XR'ın alüminyum, XS de 4gb ram varken XR da 3gb, XS'in iki kamerası varken XR'ın tek kamerası var, kalınlık olarak XS daha ince ve daha şık telefon.

Reaksiyon puanı
7,999
Cidden o kadar fark var mı XS ile XR arasında? Ben kayda değer bir fark olmadığını düşündüğüm için 500 600TL fazla vermek mantıklı gelmedi. Zaten XS alacak olursam biraz daha bekleyip parayı biriktirmem gerekiyor.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Cidden o kadar fark var mı XS ile XR arasında? Ben kayda değer bir fark olmadığını düşündüğüm için 500 600TL fazla vermek mantıklı gelmedi. Zaten XS alacak olursam biraz daha bekleyip parayı biriktirmem gerekiyor.
Bence değer ama XR da kötü değil. Bekleyip biriktirmeniz daha mantıklı olur.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Dostlar yakın zamanda telefon alacağım. Tam XR almaya niyetlenmişken iPhone SE2 haberleri çıktı ve onu beklemeye karar vermiştim. Ancak bu sene çıkıp çıkmayacağı belli değil her sene çıkacak deniliyor. O yüzden riske girmek istemiyorum. iPhone XR pişman eder mi sizce? SE2 olur da çıkarsa çok büyük bir fark olur mu arada?
Bir de iPhone XR ilk çıktığı zamanlar portre modu sadece insanları algılıyor ileride güncelleme ile diğer nesnelere de destek gelir diyordu inceleme kanalları bu güncelleme geldi mi cihaza? Şimdiden teşekkür ederim.
Se2,iphone 9 ile aynı değil mi? Eğer aynıysa Bloomberg’a göre şubatta üretilip Mart’ta tanıtılacakmış