SE 2020 yi aldım :)

Bu konuyu okuyanlar

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Telefonu çok beğendim benim açımdan bir sıkıntı yok hatta ekran bana gayet büyük ve yeterli geldi . Pil konusuna gelince deneyimlerini yazamayacağım çünkü daha yeni aldım ve pili test edemedim.Onu da bir hafta sonra buraya yazarım iyi forumlar :) Bana yardım eden herkese de ayrı teşekkür ediyorum

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Telefonu çok beğendim benim açımdan bir sıkıntı yok hatta ekran bana gayet büyük ve yeterli geldi . Pil konusuna gelince deneyimlerini yazamayacağım çünkü daha yeni aldım ve pili test edemedim.Onu da bir hafta sonra buraya yazarım iyi forumlar :) Bana yardım eden herkese de ayrı teşekkür ediyorum
Hayırlı Olsun.

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Bu arada telefonum baya hızlı doluyor %30 a 19.25 sularında telefonu taktım ve şu an saat 20.09 ve telefon şarjı %78 bu inşallah böyle devam eder :) not hızlı şarj değil kendi 5w luk adaptörü

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Hocam hayırlı olsun.Se 2020 yi beğenmenize sevindim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada telefonum baya hızlı doluyor %30 a 19.25 sularında telefonu taktım ve şu an saat 20.09 ve telefon şarjı %78 bu inşallah böyle devam eder :) not hızlı şarj değil kendi 5w luk adaptörü
Se 2020 yi şarj ederken düşük güç modu ve uçak modunu aktif ederek şarj edin.Bu yöntemle daha hızlı şarj oluyor.

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Hocam hayırlı olsun.Se 2020 yi beğenmenize sevindim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Se 2020 yi şarj ederken düşük güç modu ve uçak modunu aktif ederek şarj edin.Bu yöntemle daha hızlı şarj oluyor.
bende düşük güç modu açıktı da bozar diye kapattım ne olur ne olmaz :) bu arada düşük güç modunda oyun oynamak telefonu bozar mı ?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
bende düşük güç modu açıktı da bozar diye kapattım ne olur ne olmaz :) bu arada düşük güç modunda oyun oynamak telefonu bozar mı ?
Bataryanın dengesini bozabilir.Oyun olayına gireceksen düşük güç modunu kapat derim.Şarj ederken düşük güç modunu aktif et.Düşük güç modu ve uçak modunu aktif ederek şarj ettiğinde cihaz daha hızlı şarj olur.Düşük güç modu şarj ederken sorun olmaz.

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Bataryanın dengesini bozabilir.Oyun olayına gireceksen düşük güç modunu kapat derim.Şarj ederken düşük güç modunu aktif et.Düşük güç modu ve uçak modunu aktif ederek şarj ettiğinde cihaz daha hızlı şarj olur.Düşük güç modu şarj ederken sorun olmaz.
gün boyu düşük güç modunda kullanmak sıkıntı yaratır mı ? sadece oyuna girdiğimde kapatırım

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Hayırlı olsun batarya kapasitesi az olsada iyi kullanım süresi sağlıyor.

anldbn

Asistan
Reaksiyon puanı
107
bende iphone 11 aldım fakat kulaklık taktığımda pıt cıt diye uygulamalar arası geçiş yaparken veya sayfayı yenilediğimde pıt cıt ses geliyor kulaklıkdan bu sizdede oluyormu ? mesela whatsapda klavyeyi açınca veya twitterda sayfa yenileyince

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
bende iphone 11 aldım fakat kulaklık taktığımda pıt cıt diye uygulamalar arası geçiş yaparken veya sayfayı yenilediğimde pıt cıt ses geliyor kulaklıkdan bu sizdede oluyormu ? mesela whatsapda klavyeyi açınca veya twitterda sayfa yenileyince
ben de de oluyor ama kulaklıksız da aynı şeyi yaşıyorum instagramda mesaj beğenince de benim hoşuma gidiyor ses de sizi bilmem nasıl kapatılıyor benim de fikrim yok

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Deneyimlerinizi yazarsanız çok sevinirim. Önümüzdeki aylarda ben de almayı düşünüyorum.
1 hafta sonra pil kullanım testi hem güç tasarufunda tüm gün hem güç tasarufunda değil iken tüm gün şeklinde yapıcam testi şu an başladım bile

anldbn

Asistan
Reaksiyon puanı
107
benim dediğim kulaklık patlaması gibi pıt cıt bi patlama 1 defa yapıyor sürekli değil uygulamdan geçerken veya bi işlem için bir uygulama açarken

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Hayırlı olsun.
Deneyeceğim. Ama pıt cıt sesleri titreşim oluyor zaten.

anldbn

Asistan
Reaksiyon puanı
107
kanka şey gibi pıt cıt diye bir ses geliyor titreşim değil kulaklıktan geliyor wp açınca veya vp klavye acıp kapatınca falan veya twitterda sayfa yeniliyeince pıt cıt bi ses geliyor kulaklıktan

Aviator✈️

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın güzel haberler alın inş. Uzun zamandır markajımda olan bir telefon. Bir ümit 12mini fiyatını beklediğim için şuan uzak duruyorum. Biraz vakit geçirdikten sonra deneyimlerinizi paylaşmanızı çok isterim.