Öneri SDNRobot kaldırılsın

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nixc0r
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nixc0r

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,144
Foruma giren bir kullanıcının ilk gördüğü şey, SDNRobot tarafından açılan konular. Bu konular sadece siteye yönlendirmek amacıyla yapılıyor, ancak aşırı gereksiz olduklarını düşünüyorum. Arkadaşlar, kimse alınmasın, ancak yarı ölü bir halde olan bir forumdan siteye kullanıcı akışı yapılabilineceğini düşünen var mı? Bu robot yalnızca siteyi ölü gösteriyor ve konu açan tek üye bir bot olarak gözüküyor. Yardım isteyen üyelerin konularıysa 1 saat içerisinde sayfadan siliniyor. Şahsi önerim, ya bu robot tamamen kaldırılsın ya da neler yeni kısmında ve yeni mesajlar kısmında gösterilmesin. Bu robotun ciddi bir biçimde etkili olduğunu düşünüyorum foruma kayıt olurken böyle bir sayfa gördüğünüzü düşünün, çok kötü.

Ana sayfada halihazırda SDN Haberleri kısmında gözüküyor bence neler yeni ve yeni mesajlar kısmından tamamen kaldırılıp bot durabilir.

Son düzenleme:

Orm

contravolta
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,003
Foruma giren bir kullanıcının ilk gördüğü şey, SDNRobot tarafından açılan konular. Bu konular sadece siteye yönlendirmek amacıyla yapılıyor, ancak aşırı gereksiz olduklarını düşünüyorum. Arkadaşlar, kimse alınmasın, ancak yarı ölü bir halde olan bir forumdan siteye kullanıcı akışı yapılabilineceğini düşünen var mı? Bu robot yalnızca siteyi ölü gösteriyor ve konu açan tek üye bir bot olarak gözüküyor. Yardım isteyen üyelerin konularıysa 1 saat içerisinde sayfadan siliniyor. Şahsi önerim, ya bu robot tamamen kaldırılsın ya da ana sayfada, neler yeni kısmında ve yeni mesajlar kısmında gösterilmesin. Bu robotun ciddi bir biçimde etkili olduğunu düşünüyorum foruma kayıt olurken böyle bir sayfa gördüğünüzü düşünün, çok kötü.
Kesinlikle katılıyorum. En keyfimi kaçıran şey bu son zamanlarda.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,144
Revize ettim, konular ana sayfaya değil yeni mesajlar kısmına düşüyor artık.
Ana sayfada halihazırda SDN Haberleri kısmı var zaten ana sayfaya düşmüyor mesajda yanlış belirtmiştim düzelttim. Tam tersi olması daha doğru olur bence diğer üyelerin mesajına etki etmiyor bu şekilde. Yeni mesajlar ve neler yeni üzerinde durması daha kötü.

Son düzenleme:

Nixc0r

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,144
Tam anlayamadım, detaylı anlatır mısınız?
Tabi anlatayım.

IMG_20240420_221805.jpg

SDN Haberleri forum ana sayfasında böyle kenarda duruyor. (Mobilde aşağılara inmek gerekiyor.) Bu sistemin kimseye bir zararı yok ben de diyorum ki SDNRobotu yalnız bu kısımla sınırlı tutalım, neler yeni ve yeni mesajlar kısmında SDNRobotun mesajları gözükmesin.

vigilantemre

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
1,924
Ana sayfada halihazırda SDN Haberleri kısmı var zaten ana sayfaya düşmüyor mesajta yanlış belirtmiştim düzelttim. Tam tersi olması daha doğru olur bence diğer üyelerin mesajına etki etmiyor bu şekilde. Yeni mesajlar ve neler yeni üzerinde durması daha kötü.
İlk öneriniz güzeldi aslında. Bu şekilde kalması daha mantıklı değil mi, sadece SDN Haberleri kısmında görünecek.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,144
İlk öneriniz güzeldi aslında. Bu şekilde kalması daha mantıklı değil mi, sadece SDN Haberleri kısmında görünecek.
Doğrudur aslında bende mesajımda onu anlatmaya çalıştım ancak pek açıklayıcı olmamış afedersiniz.

Orm

contravolta
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,003
Süreyya hanımın muhteşem değişimi.

en önce yeni mesajlar kısmına el atılması lazım.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,144
Süreyya hanımın muhteşem değişimi.

en önce yeni mesajlar kısmına el atılması lazım.
Özellikle neler yeni kısmı yalnızca yeni konuları kapsadığı için görüntü aşırı kötü duruyor. Yeni mesajlar bir nebze kabul edilebilir o da aktiflik artıp mesaj yazan insan sayısı artınca.

Alanur Erdemir

Müdavim
Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
19,149
Tabi anlatayım.

Ekli dosyayı görüntüle 189232
SDN Haberleri forum ana sayfasında böyle kenarda duruyor. (Mobilde aşağılara inmek gerekiyor.) Bu sistemin kimseye bir zararı yok ben de diyorum ki SDNRobotu yalnız bu kısımla sınırlı tutalım, neler yeni ve yeni mesajlar kısmında SDNRobotun mesajları gözükmesin.
Şimdiye kadar açılan konularını taşırım, lakin yeni açılanlar yine aynı şekil açılır. Bot ile ben ilgilenmiyorum kontrolu Mahmut abide.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,144
Şimdiye kadar açılan konularını taşırım, lakin yeni açılanlar yine aynı şekil açılır. Bot ile ben ilgilenmiyorum kontrolu Mahmut abide.
Anladım. Umarım bir çözüme kavuşturulur şu konu, son 1 yıldır forumun en can sıkıcı konusu diyebilirim.

thruthreign

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
159
bu robotun anasayfa için katkısı yok, foruma zararı var. yapanın eline sağlık iyi düşünmüş iyi etmiş ama flood atıyor biraz

Nixc0r

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,144
bu robotun anasayfa için katkısı yok, foruma zararı var. yapanın eline sağlık iyi düşünmüş iyi etmiş ama flood atıyor biraz
Önceden forumda düzenli ileti akışı olduğundan zararı yoktu arada 1-2 tane görüyorduk ama şimdi çok göze batıyor.