SDN'de Neler Oluyor ??

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
169
Forumda neler değişti neden herkes forum'u bırakıyor.Neden herkesin isminin altında Sdn okuru yaziyor?
Biri ayrıntılı anlatabilir mi ?

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,959
Forumda neler değişti neden herkes forum'u bırakıyor.Neden herkesin isminin altında Sdn okuru yaziyor?
Trollerden vb. dolayı. SDN Okuru dediğin ise sanırım hesabınıza giriş yapmadan XenForo'nun basit görünümünden olmalı. Yani devamını okumak için normal görünüme geç gibi bir buton oluyor bildiğim. T********'ta öyle mesela. :)

Reaksiyon puanı
169
Trollerden vb. dolayı. SDN Okuru dediğin ise sanırım hesabınıza giriş yapmadan XenForo'nun basit görünümünden olmalı. Yani devamını okumak için normal görünüme geç gibi bir buton oluyor bildiğim. T********'ta öyle mesela. :)
Peki neden forumu bıraktı bir kaç kişi

Reaksiyon puanı
306
hacklenmediğine şükret 3 yıl önce gerçek shiftdelete hacklenmmişti son derece dandik site görünüme geçirmişlerdi ve Hacked by bilmem ney yazıyordu .

Reaksiyon puanı
169
Reaksiyon puanı
169
Eski hissi vermediği için olabilir?
Evet haklısın ? Bende yine birakicam galiba msxnsns
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı insanlar haklılar bırakmakta. İnsanı sinir edebilen kişiler çıkabiliyor karşına. İşte internet, her yerin de öyle insanlar olabiliyor.
Mesela @wpa_supplicant de çok haklı. Adamın artık sabrı kalmadı.
Sdn de Telefon konusunda üstüne yoktu yazik ettiler

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Ben arada giriyorum buraya önceden gerçekten aktiftim ancak bir süre sonra can sıkıntısı olmaya başladı çünkü sürekli aynı tarz konular açılıyor, insanlar daha önceden kendisininkine benzer bir konu var mı, onu kontrol etmiyorlar.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
@Eski sistemli oyuncu, evet kötü oldu ama işte bazıları çok sinir edebiliyorlar. Bende bir kaç kez sinirlenip, forumu bırakasım gelmiyor değil ama elimden geldiği kadar kafaya takmamaya çalışıyorum.
@Tseus, evet dediklerinin hepsi de doğru. Maalesef daha kötüye gidiyor gibi. ?

• Üzgün
Reactions: bwr