Soru Sdn'de nasıl rütbe (döçent öyle bişeyler olucam)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Sonic Dash

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Mesaj sayınıza bağlı olarak artar.

arekamint

Asistan
Mesaj sayınıza bağlı olarak artar.
hocam 2012 yılının şartlarına göre belirlenmiş bir sistem ilerleyen zamanda sayılar ve rütbeler ile ilgili bir güncelleme görebilir miyiz. Yoksa 100 yıl geçse de aynı mı kalacak :)

Kararsız23

Profesör
1- Artık şunu sormayın, forumda zaman geçirdikçe biraz daha mesaj yazdıkça rütbeniz artar. Rütbe hemen artabilecek bir şey değil.
2- Zaten mesaj sayısı önemli değil. Bilginiz, yazdıklarınızın doğruluğu ve kalitesi önemli.
Evet sayıdan ziyade kalite önemli fakat foruma yeni katılan biri rütbe sisteminin neye göre belirlendiğini bilmezse yanlış anlamalar ortaya çıkabilir. Bu yüzden sormayın diyemeyiz kimseye.

Şahsen ben foruma ilk geldiğim günlerde rütbelerin kullanıcının bilgi düzeyine göre yöneticiler tarafından verildiğini sanırdım. Profesörlerin tavsiyelerini dikkate alırdım genelde.

bilexsamet

Profesör
Yasaklı
Mesaj sayısından ziyade mesaj kalitesine odaklanmak lazım bence de.

Geçenlerde birisi 7-8 günde mesaj kasıp 1000 mesaja ulaştı. Bana göre önemli bir durum değil. Bildiğin bilmediğin her konuya burun sokup mesaj sayısını arttırmaktansa az ve öz mesaj atmak önemli.

Forum oyunlarına atılan mesajlar da mesaj sayısına etki etkiyordu sanırım.

Yusuf ÇALIŞ

Profesör
Evet sayıdan ziyade kalite önemli fakat foruma yeni katılan biri rütbe sisteminin neye göre belirlendiğini bilmezse yanlış anlamalar ortaya çıkabilir. Bu yüzden sormayın diyemeyiz kimseye.

Şahsen ben foruma ilk geldiğim günlerde rütbelerin kullanıcının bilgi düzeyine göre yöneticiler tarafından verildiğini sanırdım. Profesörlerin tavsiyelerini dikkate alırdım genelde.
Sağ üstte ki arama butonuna forum rütbe sistemi yazabilirler ben öyle öğrendim. Özellikle de bazı soranlar hemen dekan, guru olmak için sürekli soru soruyorlardı. Mesajlarından anlayabiliyordunuz.

Son mesajlar