SDN'de ki gıcık insan tipleri

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
268
Hesap açıyorlar bir soru soruyorlar birkaç gün sonra gidiyorlar bir daha da girmiyorlar
Bir şey konusunda bir şeyi illa ısrar edip kabul ettirmeye çalışan tipler. Atıyorum adam GT 710 kullanmış bütün Nvidia kartları berbat diyor kullandım diyor ikna edemiyosun adamı. O kart serisi hakkında bildiği yok ama hala Nvidia berbat diyor sinirim bozuluyor.

Reaksiyon puanı
268
Nviada'mı, o Nvidia değil miydi?
Yazım hatalarım olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama bu tip insanlar bunu kabul etmiyor sen ne bileceksin falan diyolar.

Düzenledim. Uyardığın için teşekkürler :)

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bir sürü gıcık tip var.
Konu ile alakasız mesaj yazıp başka bir konuda başka konu başlatanlar. Bir de bunu uzatırlar hep. Komik olmasa bile gülerler kendi kendilerine.
Eskiden görüyordum ama bunların ikisi de yok artık. Ben görmedim bir kaç gündür. Troll ya da boş ve gereksiz konu açanlar ve mesaj yazanlar.
Bir de sanki dünya sorunu gibi tartışarak ve savunarak marka fanboyluğu yapanlar.
Intel-AMD savaşları veya Nvidia-AMD savaşları oluyordu ama artık yok çok iyi ki. Bir de durmadan yorulmadan savunmaya tartışmaya devam ediyorlardı. Klavyeleri ile karşı saldırıya geçiyorlardı.
Intel'de ekran kartı üretiyor yani Intel-Nvidia-AMD klavye savaşları görebiliriz yakında. ?

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Birincisi, NVIDIA olarak yazılır. İkincisi, konuya bilginiz yoksa neden yazıyorsunuz? Hani soru sorsan, "bilmiyorum, açıklayabilir misiniz?" desen anlarım da neden gidip de Driver Booster indir, sürücülerini güncelle dersin? Bundan da ötesi işlemci (?), RAM yanmış dersin. İşlemci yansa sistem nasıl açılacak, söyler misin?

Reaksiyon puanı
268
Birincisi, NVIDIA olarak yazılır. İkincisi, konuya bilginiz yoksa neden yazıyorsunuz? Hani soru sorsan, "bilmiyorum, açıklayabilir misiniz?" desen anlarım da neden gidip de Driver Booster indir, sürücülerini güncelle dersin? Bundan da ötesi işlemci (?), RAM yanmış dersin. İşlemci yansa sistem nasıl açılacak, söyler misin?
Yanlış yere mi yazdın?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
@Deleted User Onları dedin ya aklıma her şeye format at diyen insanlarda geldi. Ama dediklerinde haklısın.
Bilmediğin/bilmediğimiz konulara karışmamalıyız. Sonra bizim yüzümüzden yanlış bir şey yapabilirler. Bu da hiç iyi bir şey olmaz. Sadece kötü bir şey.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
8- Profile 20 kez sa yazanlar
porgola değil kesinlikle.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
İnsanların dediklerine saygı duymayanlar. Sadece sevmiyorum diyorum ama onların cevabı "Sana ne" oluyor. Başka bir şey demeyi bilmezler.
Sevmiyorum ve umurumda değil. Herkesin fikri kendine. Özgürüz. Kimsenin de karışmaya hakkı yok.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
İnsanların dediklerine saygı duymayanlar. Sadece sevmiyorum diyorum ama onların cevabı "Sana ne" oluyor. Başka bir şey demeyi bilmezler.
Sevmiyorum ve umurumda değil. Herkesin fikri kendine. Özgürüz. Kimsenin de karışmaya hakkı yok.
Sevmiyorum değil gereksiz diyorsun. Hem senin fikrine karşı fikrim var belki. Bu da benim fikrim.

Reaksiyon puanı
441
Forumda reklam yapmak için hesap açanlar?
Moderatörler / Yöneticiler banlamayı unutmuyor ama:)

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Tartışmalarda yazarlar başta ama sonra yazacak bir şey bulamayınca hemen pes ediyorlar ve "Tamam daha yazmayacağım" veya "Yazmak istemiyorum" gibi diyorlar. Yani kendileri haksız olunca veya yanlış bilgi söyleyince hemen bırakıyorlar yazmayı. Gerçekten komik. ?
Böyle yapacaklarsa hiç yazmasınlar o zaman.

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
1- Ben ıphone 7 alacağıma ama android al diyenler gelmesin diyen ıphone manyakları
2- Samsung fan boyları
3- Ne derse 3 saniye sonra farklısını diyen, ve bunu her zaman yapan insanlar
4- S20 ultra en iyi, 11 pro max en iyi, p40 pro en iyi gibi şeyler diyenler
5- Senin yaşın kaç diye herkese soran 9 yaşındakiler
6- Tecrübenizle konuşun deyip hemen sonra kullanmadığı cihaza çamur atanlar
7- Söyle rahatla konusunda mesaj kasanlar

Benim aklıma bunlar geldi
Ucuz bir ürünü sorarken pahalısını şiddetle tavsiye edenler (anlıyorum daha iyi ama para yok bea bu arada steelseries arcits 1 kulaklık konusundakiler alınmasın o ayrı birşeydi :D )

hortllattım galiba sorry :(

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
birisi bir ürün isteyince en ucuzunu bulmak yerine ilk gelen siteyi atanlar