Sdn yıllanması sendromu

Bu konuyu okuyanlar

tugbagaleri

Profesör
Bugun SDN kayıt olusumun 1.yıl dönumu... belkıde daha eskıdır bı ara darbe olmustu eygudu gunler ozamanlar cok degısıktı hersey renklı forum yoktu down edıtor olmak ıcın bana 50 ytl rusvet vermek ıstıyordu pesı de onparmak programı nasıl calışıyor abı bana ogretırmısın dıye yalvarıyordu vay be ne gunlere geldık... ;D ;D

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Yaa ne günlerdi valla :D Doğum günün kutlu olsun desem yerinde midir abi? :)

Ahmethz

Rektör
Emektar
ben de haziran başlarında kaydolmuştum ama server yandığı için veriler gitmişti net tarihi hatırlamıyorum ama tugbagalerinin yazdıklarını görünce gözlerim doldu
zBK971825PJ324_250.jpg

seciL

Dekan
Emektar
forumda geziniyordum yeni gördüm....valla Allah herkese senin gibi bir üye nasip etsin :)

DaY_WalkeR

Profesör
tugbagaleri dedi ki:
Bugun SDN kayıt olusumun 1.yıl dönumu... belkıde daha eskıdır bı ara darbe olmustu eygudu gunler ozamanlar cok degısıktı hersey renklı forum yoktu down edıtor olmak ıcın bana 50 ytl rusvet vermek ıstıyordu pesı de onparmak programı nasıl calışıyor abı bana ogretırmısın dıye yalvarıyordu vay be ne gunlere geldık... ;D ;D

Birde türkçe yazmayı öğrense. :D

tugbagaleri

Profesör
DaY_WalkeR dedi ki:
tugbagaleri dedi ki:

Haklısın.... Ama seninde Şiar Yalçın ı örnek aldığını söyliyemeyiz. Hatta Sebahat Mahmut seni görseydi kulağını çeker evladım niye bir vampir adını kendine yakıştırıyorsun.. der üstüne su atardı (yine) :) ayrıca eke

DaY_WalkeR

Profesör
tugbagaleri dedi ki:
DaY_WalkeR dedi ki:
tugbagaleri dedi ki:

Haklısın.... Ama seninde Şiar Yalçın ı örnek aldığını söyliyemeyiz. Hatta Sebahat Mahmut seni görseydi kulağını çeker evladım niye bir vampir adını kendine yakıştırıyorsun.. der üstüne su atardı (yine) :) ayrıca eke

O kim :D :D

SDN Son Haberler

Son mesajlar