SDN Yapma bunu...

Bu konuyu okuyanlar

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar konuyu okumadan hemen kitlemeyin. Reklam olmasın, zart olmasın, zort olmasın demiyorum.

Bu google reklamı oraya gelir mi hiç? SDN'nin forumtrden ne farkı kalacak o zaman. (Reklam olsun olmasın demiyorum ama şu iğrenç google reklamlarını koymayın, onlar tıklamaya göre ücret veriyor yanlış mıyım? o zaman gerek yok)

Dışarıdan sitemize yeni gelen kişiler için kötü bir ön yargı oluyor. Hepimiz öyleyizdir. Google reklamları hayatımda en çok gördüğüm şeylerden birisi ama 1-2 kere yanlışlıkla tıklamışımdır. Asla dikkatimi çekmedi ve işe yaramaz...(burası kişiden kişiye değişebilir tabiki)

Gokdere66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne biliyosun belkide iyi bir gelir kaynağıdır...

15M41L

Asistan
Reaksiyon puanı
0
adblock plus eklentisini kurun rahata kavuşun oradan buradan reklam fışkırmasın ;)

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
reklamın iyisi kötüsü olmaz
para getiriyor sonuçta

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yine şunu adblock eklentisine çekiyorsunuz ya helal olsun !

Ya kullanmıyorum belki Firefox.(kullanıyorum aslında)

Hem ben onu söylemedim mesajım gayet net.

Juggernaut

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Eğer tıklandığında kazandırıyorsa boş bir reklam. Bende fark edememiştim AdBlock Plus sayesinde :D

Beowulf

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
orda olması gayet mantıklı bence. konu sanıp tıklayanlar olabilir. buda site sahiplerinin işine gelir.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
adem54, hocam iyice garipleşmeye başladın sen.

İki lafından biri sitedeki reklamlar.

Forumun huzurunu bozmaya yönelik bu mesajlarından dolayı 1 ay siteden uzaklaştırma veriyorum.

tolgay007

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Google reklamlarının getirisi oldukça fazladır bir webmaster olarak söylüyorum biliyorum yani atmıyorum...

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Frmtr Zaten bu konuda iğrenç bi site abi 2m üyesi varmış ama bakıyorum çöplük resmen :D reklam fışkırıyor heryerden

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
REklam şikayetleri beni felaket baydı.

NymO

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bende reklam vermeyi düşünüyorum ama reklam ücretleri ne kadar acaba arayıp görüşmek lazım troyla galiba:)

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Reklam konusu uzun süredir konuşuluyor ama kimse başka öneride bulunmuyor? "SDN yapma bunu" ne yapsınlar o zaman bir teklifte bulunun şöyle yapılabilir diyin.Eğer SDN'nin giderlerini karşılıycaksan hemen reklamları kaldırırlar inan bu insanlar bize eziyet etmek için koymuyorlar bu reklamları.

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Bence kötü değil. Yani olsun orda ne olacak ki . Görüntüyü de bozmuyor engel de olmuyor. O da bir başlık gibi işte...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Reklam konusu uzun süredir konuşuluyor ama kimse başka öneride bulunmuyor? "SDN yapma bunu" ne yapsınlar o zaman bir teklifte bulunun şöyle yapılabilir diyin.Eğer SDN'nin giderlerini karşılıycaksan hemen reklamları kaldırırlar inan bu insanlar bize eziyet etmek için koymuyorlar bu reklamları.

ben de bundan sıkıldım arkadaşlar. cevapla cevapla her yere aynı cevap nereye kadar.

benim size iki önerim var siz seçin;

ücretli üyelik yapalım, reklamsız yayın yapalım.

reklam alalım, siz de ücretsiz girin sitemize, paşa paşa geçinip gidelim hep beraber :D

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
ben de bundan sıkıldım arkadaşlar. cevapla cevapla her yere aynı cevap nereye kadar.

benim size iki önerim var siz seçin;

ücretli üyelik yapalım, reklamsız yayın yapalım.

reklam alalım, siz de ücretsiz girin sitemize, paşa paşa geçinip gidelim hep beraber :D

Paralı yapalım diyosun, niye paralı üye olalım gider başka siteye üye oluruz diyolar.Reklamlı yapıyosun diyosun reklam istemiyolar insanları anlamak zor:D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
bizim en kısa zamanda psikolojik tedavi olmamız lazım.

Beowulf

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Reklamsız Olmaz. Ceptenmi Karşılasınlar Masrafları :)

K46

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bedava hizmet veren, yüksek giderli, tv, radyo, internet sitesi gibi iletişim araçlarının neredeyse tek gelir kaynağının reklam olduğunun bilincinde olan bir vatandaş olarak bir iki kelam da ben etmek istedim.
Bu siteye üye olmadan önce de, üye olduktan sonra da bu tip saçma sapan konuları okuyup duruyorum, bu durumdan son derece rahatsızım.

Site yöneticilerinin öner(e)mediği bazı çözümler:

1-Kardeşim reklamsız site istiyorsan bloke edici programlar kullan. Kimsenin ekmeğine mani olma!!
2-Yok ben elimi sıcak sudan soğuk suya değdirmeye üşenirim, öyle eklentiyle filan uğraşamam diyorsan site sana hitap etmiyordur, git reklamsız başka sitelerde takıl.
3-Çok zenginsen eğer, siz reklam almayın, aylık reklam geliri kadar ben size ödeme yapayım, yeterki site reklamsız olsun insanlar da rahatsız olmasın reklamlardan diyerek kahraman ol.

Yada kapa çeneni faydalanabileceğin yada faydalı olabileceğin konular varsa oralarda zaman geçir, böyle boş beleş konularla kahraman olmaya kalkışma..
Selametle...

quasimodo

Müdavim
Reaksiyon puanı
57
arkadaşlar
bu iş sanıldığı kadar bedavaya yapılan bir iş değil mesuliyetli ve masraflı
ülkemizin en büyük platformundasın değişik konulara girdin fikirlerini sorunlarını paylaştın büyük ihtimalle yararlandın ve bir tık siteden çıktın ama buradaki büyük emek ve iş gücü gözünüzden kaçıyor bu masrafların karşılanması gerekir
reklam yapmayalım aidat verin deseler kim verir
insaflı olmakta fayda var

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
olum sen bu kafayla gidersen waryaaa

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
algıda seçicilik bu olsa gerek....ben niye hiç görmüyorum bu reklamları...üstelik herhangi bir program kullanmadığım halde..

abartmayın arkadaşlar...reklam yani bu ...reklamın bir diğer özelliği de rahatsızlık vererek dikkat çekmektir...

bu konunun 1235265952 defa açılmış olmasını kutluyor reklamın reklamı ancak bu kadar yapılırdı diyorum...:D

gidip google reklamlarına tıklayasım geldi neymiş bunlar diye :D

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Reklamlar sadece beni rahatsız etmiyor galiba