SDN Yapma bunu...

adem54

Doçent
Arkadaşlar konuyu okumadan hemen kitlemeyin. Reklam olmasın, zart olmasın, zort olmasın demiyorum.

Bu google reklamı oraya gelir mi hiç? SDN'nin forumtrden ne farkı kalacak o zaman. (Reklam olsun olmasın demiyorum ama şu iğrenç google reklamlarını koymayın, onlar tıklamaya göre ücret veriyor yanlış mıyım? o zaman gerek yok)

Dışarıdan sitemize yeni gelen kişiler için kötü bir ön yargı oluyor. Hepimiz öyleyizdir. Google reklamları hayatımda en çok gördüğüm şeylerden birisi ama 1-2 kere yanlışlıkla tıklamışımdır. Asla dikkatimi çekmedi ve işe yaramaz...(burası kişiden kişiye değişebilir tabiki)

adem54

Doçent
Arkadaşlar yine şunu adblock eklentisine çekiyorsunuz ya helal olsun !

Ya kullanmıyorum belki Firefox.(kullanıyorum aslında)

Hem ben onu söylemedim mesajım gayet net.

Beowulf

Profesör
orda olması gayet mantıklı bence. konu sanıp tıklayanlar olabilir. buda site sahiplerinin işine gelir.

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
adem54, hocam iyice garipleşmeye başladın sen.

İki lafından biri sitedeki reklamlar.

Forumun huzurunu bozmaya yönelik bu mesajlarından dolayı 1 ay siteden uzaklaştırma veriyorum.

tolgay007

Asistan
Google reklamlarının getirisi oldukça fazladır bir webmaster olarak söylüyorum biliyorum yani atmıyorum...

TazzzY

Dekan
Onursal Üye
Frmtr Zaten bu konuda iğrenç bi site abi 2m üyesi varmış ama bakıyorum çöplük resmen :D reklam fışkırıyor heryerden

NymO

Doçent
Bende reklam vermeyi düşünüyorum ama reklam ücretleri ne kadar acaba arayıp görüşmek lazım troyla galiba:)

UgurABA

Dekan
Reklam konusu uzun süredir konuşuluyor ama kimse başka öneride bulunmuyor? "SDN yapma bunu" ne yapsınlar o zaman bir teklifte bulunun şöyle yapılabilir diyin.Eğer SDN'nin giderlerini karşılıycaksan hemen reklamları kaldırırlar inan bu insanlar bize eziyet etmek için koymuyorlar bu reklamları.

Bence kötü değil. Yani olsun orda ne olacak ki . Görüntüyü de bozmuyor engel de olmuyor. O da bir başlık gibi işte...