SDN üyeleri Türkiye'yi ele geçiriyor

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Geçen gün Cevahir alışveriş merkezinde arkadaşıma oyuncak bakıyoruz. Süper oyuncaklar var. Oyuncaklar hakkında bilgi almak için görevlilerden birine danışalım istedik.

Bi tane tavuk gördük. Ne yaptığını sordum. Görevli, düğmeye basınca gıdaklıyor, kafasını sallıyor, ayaklarını oynatıyor, sonra da gıdaklıyor dedi.

Bu kurbağa ne yapıyor dedim. O da tüm hareketleri yapıyor sadece wıraklıyor dedi espri oldu gülüştük.

Aradan birkaç saniye geçti ve şu konuşma meydana geldi;

Görevli - Bişey sorucam.
Troy - Buyurun.
Görevli - Siz editör müsünüz?
Troy - :| Nasssı?
Görevli - ShiftDelete.Net'te
Troy - Evet!
Görevli - O zaman tekrar merhaba. Ben Serkan89
....
..
.

Sonrası malum :D bu arada aşağıdaki oyuncağı aldık.

ZorhaK

Rektör
Troy ben de zorhak??

Tanıdın mı..:)

Güzel bir an..güzel şeyler hissetmşsindir.Trabzona yolu düşenler zorhak burda unutmayın..

Rom.

Rektör
Onursal Üye
Beni geçen gördün de tanımadın usta yhaa :( Ona üzüldüm :(
Hatta foruma bile tekrar girmicektim ama neyse :) :D

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
geç saatlere kadar çalışıyor kardeşimiz.

oyuncak alacak olanlar onun mağazasından alsınlar lütfen :D

indirim de yapıyor kendisi.

ZorhaK

Rektör
geç saatlere kadar çalışıyor kardeşimiz.

oyuncak alacak olanlar onun mağazasından alsınlar lütfen :D

indirim de yapıyor kendisi.

Valla bizim birader İstanbulda çalışıyor.Ondan bir oyuncak yollamasını isteyecektim.Bu bilginin üstüne Troy'un selamı var emaneti ver desin oyuncagı kapsın bizim birader

:DD

berckai

Profesör
hemde zekariya özün yanında 3 savcı daha var biri troy abiye biri zorhaka kalan 2 si anca berkin abiye yeter

serkan89

Üyecik
İşte geldim burdayım ben bu işte ustayım :p valla Troy abimiz kapıdan içeri girdi baya bi baktım ben bu kişiyi bi yerden tanıyorum ama nerden düşündüm çıkaramadım oyuncak tavuğu sormaya geldi seside tanıdık geldi derken oyuncağın işlevini anlattım sonra başka oyuncaklara bakmaya gittiler sonra ben arkasından gidip pardon bişey sorabilirmiyim dedim siz editörmüsünüz evet dedi shiftdelete dedim evet dedi sonra konuştuk biraz azda olsa yardımcı oldum peluşu alıp gittiler :)