SDN tüm sorularınızı cevaplıyor! SDN Cevaplıyor #187

furkankaraca_SDN

Editör
Editor
SDN ekibi olarak YouTube canlı yayınında sorularınızı cevaplıyoruz. Siz de bu konu başlığı altında bizlere sorularınızı iletebilir, canlı yayında cevabı kolayca alabilirsiniz.

Merhabalar öncelikle iyi yayınlar sizleri çok seviyorum bir sorum olacaktı
General Mobile GM 9 Pro Android Q güncellemesi aldı fakat General Mobile GM 8 almadı sizce alırmı? İki telefonda iki telefonda android Q beta programında yer alıyordu

Merhaba iyi yayınlar. Samsung Galaxy Note 10 Plus kullanicisiyim. Telefon 45 watt şarj teknolojisini desteklemesine rağmen bugüne kadar bu adaptörü bulamadım. Acaba 45 watt adaptör piyasada var mı. Kutudan çıkan 25 watt adaptöre göre fark yaratıyor mu. Kıyaslarsanız sizce almalı mıyım. Teşekkürler.

yusufozkan58

Profesör
Samsung - Mediatek iş birliği ile ilgili yorunlarınız nelerdir ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sd865 in a13 den geride kalmasını nasıl yorumlarsınız ?

Merhaba iyi yayınlar. Samsung Galaxy Note 10 Plus kullanicisiyim. Telefon 45 watt şarj teknolojisini desteklemesine rağmen bugüne kadar bu adaptörü bulamadım. Acaba 45 watt adaptör piyasada var mı. Kutudan çıkan 25 watt adaptöre göre fark yaratıyor mu. Kıyaslarsanız sizce almalı mıyım. Teşekkürler.

Merhaba öncelikle.
Xiaomi geçtiğimiz günlerde 100W Süper Hızlı Şarj özelliğini tanıttı. Sizce bu hızlı şarj cihazın bataryasının deforme olmasını hızlandırmaz mı? Özellikle Xiaomi'nin bu özelliği tanıtması ikinci bir Samsung Note 7 vakası meydana getirir mi? Görüşlerinizi çok merak ediyorum.
Tolga Cem Bey burdan saygılar,sevgiler abim.